Kierowca/ Operator podnośnika koszowego.

Nr oferty: StPr/19/1168Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Czwartaków 4/52, 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa podnośnika koszowego. Praca w Płocku i okolicach w godz. 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
    • obsługa podnośników
    • Obsługa dźwigów samojezdnych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane uprawnienia do obsługi dźwigów do 100 ton Mile widziane doświadczenie w zawodzie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Usługi Transportowo Dźwigowe Ruciński Andrzej
      Adres: Czwartaków 4/52, 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Ruciński
      Numer telefonu: 605-690-029
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Tworzenie zleceń wewnętrznych na prace prefabrykacyjne. Przygotowywanie dokumentacji technicznej. Tworzenie zapotrzebowania na roboty instalacyjne.
      StPr/19/1295
      wynagrodzenie od 3 300 - 3 800 PLN

      Sporządzanie dokumentacji odbiorowej kontroli jakości dla wykonywanych prac w branży mechanicznej. Znajomość zagadnień w zakresie kontroli jakości związanej z realizowanymi remontami, modernizacjami i
      StPr/19/1296

      Kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników. Koordynowanie prac wykonawstwa własnego oraz podwykonawców.
      StPr/19/1297
      wynagrodzenie od 6 000 - 10 000 PLN

      Przygotowywanie dokumentacji technicznej. Tworzenie zleceń na prace prefabrykacyjne. Tworzenie zapotrzebowania na roboty inwestycyjne.
      StPr/19/1298
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 500 PLN

      Praca w dziale konstrukcyjnym fabryki łożysk. Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej. Opracowywanie procesów technologicznych w oparciu o wymagania klienta. Optymalizacje istnieją
      StPr/19/1291
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Odkurzanie, mycie i dezynfekcja podłóg. Pranie i dezynfekcja krzeseł biurowych. Usuwanie zabrudzeń i kurzu z mebli biurowych. Mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i toalet. Zgłaszanie zapotrzebowa
      StPr/19/1292
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Szycie garsonek damskich. Praca w zespołach.
      StPr/19/1293
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Sprzedaż oraz wykładanie towarów na regały magazynowe
      StPr/19/1294

      Kierowanie Warsztatami Terapii Zajęciowej w zakresie realizacji zadań wynikających z Rozporządzenia o Warsztatach Terapii Zajęciowej i zgodnie z regulaminem organizacyjnym WTZ.
      StPr/19/1284
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Szycie odzieży damskiej - bluzki. Praca na maszynie overlock.
      StPr/19/1285