Kosmetyczka

Nr oferty: StPr/19/1245Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Stylizacja paznokci, manicure, pedicure. Wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych (henna, depilacja).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 07.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kosmetyczka
      Uprawnienia:
      • podstawowe zabiegi kosmetyczne
      • stylizacja paznokci
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagane doświadczenie
        Pracodawca: Gabinet Odnowy Biologicznej EVA Elżbieta Rychlińska
        Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 668-663-669
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Dozór obiektu.
        StPr/19/1251
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        sprzątanie obiektów przemysłowych i komercyjnych
        StPr/19/1248
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Prowadzenie PKPiR. Rozliczanie delegacji. Prowadzenie akt osobowych. Sporządzanie list płac. Sporządzanie deklaracji US i ZUS.
        StPr/19/1250

        praca na stanowisku - nauczyciel wspomagający
        StPr/19/1174
        wynagrodzenie od od 1 200 PLN

        Prace murarskie na budowie.
        StPr/19/1247
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        StPr/19/1171

        Obsługa dźwigu samojezdnego . Praca w Płocku i okolicach w systemie jednozmianowym w godz. 8-16.
        StPr/19/1167

        Obsługa podnośnika koszowego. Praca w Płocku i okolicach w godz. 8-16.
        StPr/19/1168

        Obsługa koparko-ładowarki. Praca w Płocku i okolicach w godz. pracy do uzgodnienia.
        StPr/19/1169

        Stylizacja paznokci, manicure, pedicure. Wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych (henna, depilacja).
        StPr/19/1245