Sprzedawca/konsultant w sklepie medycznym

Nr oferty: StPr/19/1242Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów indywidualnych i instytucjonalnych (dobór i zaopatrzenie w wyroby medyczne i środki pomocnicze). Sprzedaż detaliczna w ramach refundacji NFZ. Udzielanie informacji o produktach i wyst
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), medyczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: technik ortopeda lub technik fizjoterapii lub fizjoterapeuta lub technik farmacji lub mgr farmacji lub średnie z kursem z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych ukończonym przed 10.02.2009 mil
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HEROS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: sklepheros@wp.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV na e-mail: sklepheros@wp.pl dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel: 500-755-105
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Praca w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
      StPr/19/1255
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Pozyskiwanie kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, sporządzanie umów i ofert praca w terenie (województwo). Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 8-16. Po wyborze kanydata spotkanie
      StPr/19/1192
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Montaż części do maszyn rolniczych.
      56/11/2019
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od 15,3 - 17,4 PLN

      Spawanie elementów maszyn.
      55/11/2019
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      Obsługa prasy krawędziowej/lasera, praca na podstawie rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych.
      54/11/2019
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Spawanie elementów na produkcji. Praca w Płocku w systemie dwuzmianowym w godz. 6-22.
      StPr/19/1189

      Montaż części maszyn linii produkcyjnej. praca w Płocku w systemie trzyzmianowym.
      StPr/19/1190
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Obsługa pras, obsługa lasera. Praca w Płocku w ruchu ciągłym.
      StPr/19/1191

      Obsługa koparko-ładowarki. Praca w godz. 6.15-14.15.
      StPr/19/1185

      Prace remontowe i montażowe. Obsługa pojazdu samochodowego kat. C i żurawia. Praca w godz. 6.15-14.15.
      StPr/19/1186
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN