Kelner/kelnerka

Nr oferty: StPr/19/1237Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-407 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta. Przygotowanie sali. Dbanie o czystość.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 13.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kelner* (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • obsługa kasy fiskalnej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: GRUPA SLIMTEAM MARCIN KAMIŃSKI
        Adres: 09-407 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 668-881-657, 509-470-911
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Praca w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
        StPr/19/1255
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Pozyskiwanie kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, sporządzanie umów i ofert praca w terenie (województwo). Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 8-16. Po wyborze kanydata spotkanie
        StPr/19/1192
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Montaż części do maszyn rolniczych.
        56/11/2019
        data rozpoczęcia pracy od
        wynagrodzenie od 15,3 - 17,4 PLN

        Spawanie elementów maszyn.
        55/11/2019
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        Obsługa prasy krawędziowej/lasera, praca na podstawie rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych.
        54/11/2019
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        Spawanie elementów na produkcji. Praca w Płocku w systemie dwuzmianowym w godz. 6-22.
        StPr/19/1189

        Montaż części maszyn linii produkcyjnej. praca w Płocku w systemie trzyzmianowym.
        StPr/19/1190
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Obsługa pras, obsługa lasera. Praca w Płocku w ruchu ciągłym.
        StPr/19/1191

        Obsługa koparko-ładowarki. Praca w godz. 6.15-14.15.
        StPr/19/1185

        Prace remontowe i montażowe. Obsługa pojazdu samochodowego kat. C i żurawia. Praca w godz. 6.15-14.15.
        StPr/19/1186
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN