Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/19/1203Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obieranie warzyw, zmywanie naczyń, pomoc w przygotowywaniu posiłków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 18.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TANGO Cecylia Pociej
      Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 505 023 156
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 10-17
      Dozór obiektu.
      StPr/19/1251
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      sprzątanie obiektów przemysłowych i komercyjnych
      StPr/19/1248
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Prowadzenie PKPiR. Rozliczanie delegacji. Prowadzenie akt osobowych. Sporządzanie list płac. Sporządzanie deklaracji US i ZUS.
      StPr/19/1250

      praca na stanowisku - nauczyciel wspomagający
      StPr/19/1174
      wynagrodzenie od od 1 200 PLN

      Prace murarskie na budowie.
      StPr/19/1247
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      StPr/19/1171

      Obsługa dźwigu samojezdnego . Praca w Płocku i okolicach w systemie jednozmianowym w godz. 8-16.
      StPr/19/1167

      Obsługa podnośnika koszowego. Praca w Płocku i okolicach w godz. 8-16.
      StPr/19/1168

      Obsługa koparko-ładowarki. Praca w Płocku i okolicach w godz. pracy do uzgodnienia.
      StPr/19/1169

      Stylizacja paznokci, manicure, pedicure. Wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych (henna, depilacja).
      StPr/19/1245