Pracownik ogólnobudowlany-Murarz

Nr oferty: StPr/19/1158Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Murowanie. Prace elewacyjne. Prace wykończeniowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • samodzielność
    • czytanie rysunku technicznego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Amabud Sp. z o.o.
      Adres: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: rekrutacja@amabud.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV na e-mail rekrutacja@amabud.pl w tytule należy dopisać; Targi Pracy 2019
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Obsługa systemu medycznego w komputerze.
      StPr/19/1198
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Sprzątanie powierzchni biurowych, sanitariatów, klatek schodowych.
      StPr/19/1199
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sprzątanie lokali gastronomicznych, sal restauracyjnych.
      StPr/19/1202

      Obieranie warzyw, zmywanie naczyń, pomoc w przygotowywaniu posiłków.
      StPr/19/1203

      Montaż instalacji na budowie
      StPr/19/1204
      wynagrodzenie od od 22 PLN

      Układanie krawężników, kostki brukowej.
      StPr/19/1205

      Przewóz materiałów na budowie, prace porządkowe, pomoc przy pracach budowlanych, drogowych.
      StPr/19/1206
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      Wykonywanie obsług technicznych i napraw pojazdów, regeneracja części i podzespołów. W razie potrzeby pełnienie dyżurów domowych i na wezwanie przełożonych stawianie się do pracy.
      StPr/19/1138

      Pomoc w przygotowywanie posiłków, obróbka warzyw i mięs, Utrzymywanie porządku w kuchni. Praca w Płocku w systemie dwuzmianowym w godz. 10-21.
      StPr/19/1139

      Sprzątanie pomieszczeń restauracji. Praca w Płocku w systemie dwuzmianowym w godz. 10-17.
      StPr/19/1140