Ogrodnik

Nr oferty: StPr/19/1054Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu konserwacji zieleni i prac czystościowo-porządkowych na ternie miasta Płocka. Prace wykonywane będą przy użyciu maszyn ogrodniczych i narządzi ogrodniczych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętność obsługi maszyn ogrodniczych, kosiarki, dmuchawy, opryskiwacze
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Paulina Pabjas
    Numer telefonu: 243671843
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Prowadzenie dokumentacji i kontakt z klientami z Rosji i Ukrainy.
    StPr/19/1072
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Dozór obiektu.
    StPr/19/1073

    Dozorowanie placów i obiektów, sprzątanie i omiatanie, usuwanie śmieci, wykonywanie różnych prac porządkowych, wykonywanie drobnych napraw i remontów, zapewnienie drożności dróg pożarowych, dbanie o o
    StPr/19/1074
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Budowa z cegły klinkierowej.
    StPr/19/1067
    wynagrodzenie od 9 000 - 11 000 PLN

    Sprzątanie biura, klatek i pomieszczeń biurowych.
    StPr/19/1068
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) Kierowanie Wydziałem Edukacji i Kultury w zakresie zadań wynikających z Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miasta Płocka i Regulaminu Wewnętrz
    StPr/19/1064

    Bieżące prace remontowo-konserwatorskie. Sprzątanie terenu wokół budynków. Pełnienie zastępstw za kierowcę.
    StPr/19/1066

    Domki jednorodzinne
    StPr/19/1062
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Układanie kostki brukowej, roboty drogowe, układanie krawężników.
    StPr/19/1057

    Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) rejestracja pojazdów: - przyjęcie i weryfikacja dokumentów oraz wniosku o rejestrację pojazdu, wystawienie dowodu polecenia zapłaty w systemie
    StPr/19/1059