Kierowca/ Operator dźwigu samojezdnego.

Nr oferty: StPr/19/1034Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Czwartaków 4/52, 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa dźwigu samojezdnego . Praca w Płocku i okolicach w godz. 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa podnośników
    • prawo jazdy kat. C
    • Obsługa dźwigów samojezdnych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane uprawnienia do obsługi dźwigów do 100 ton Mile widziane doświadczenie w zawodzie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Usługi Transportowo Dźwigowe Ruciński Andrzej
      Adres: Czwartaków 4/52, 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Ruciński
      Numer telefonu: 605-690-029
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 05.10.2019
      Prowadzenie dokumentacji i kontakt z klientami z Rosji i Ukrainy.
      StPr/19/1072
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Dozór obiektu.
      StPr/19/1073

      Dozorowanie placów i obiektów, sprzątanie i omiatanie, usuwanie śmieci, wykonywanie różnych prac porządkowych, wykonywanie drobnych napraw i remontów, zapewnienie drożności dróg pożarowych, dbanie o o
      StPr/19/1074
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Budowa z cegły klinkierowej.
      StPr/19/1067
      wynagrodzenie od 9 000 - 11 000 PLN

      Sprzątanie biura, klatek i pomieszczeń biurowych.
      StPr/19/1068
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) Kierowanie Wydziałem Edukacji i Kultury w zakresie zadań wynikających z Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miasta Płocka i Regulaminu Wewnętrz
      StPr/19/1064

      Bieżące prace remontowo-konserwatorskie. Sprzątanie terenu wokół budynków. Pełnienie zastępstw za kierowcę.
      StPr/19/1066

      Domki jednorodzinne
      StPr/19/1062
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Układanie kostki brukowej, roboty drogowe, układanie krawężników.
      StPr/19/1057

      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) rejestracja pojazdów: - przyjęcie i weryfikacja dokumentów oraz wniosku o rejestrację pojazdu, wystawienie dowodu polecenia zapłaty w systemie
      StPr/19/1059