Stylistka rzęs

Nr oferty: StPr/19/0997Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Stylizacja rzęs.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętności stylizacji rzęs
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Beauty Clinic by Karolina Jasiówka
    Adres: 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 514-372-853
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) przygotowanie projektów i koordynacja przedsięwzięć realizowanych w ramach partnerstwa publiczno prywatnego (dalej zwanego PPP), a w szczegól
    StPr/19/1082
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw sprzętu budowlanego; prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami; samodzielne diagnozowanie usterek; wykonywanie napraw mechani
    StPr/19/1099
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Sprzedaż i promowanie towarów, sporządzanie zamówień w języku chińskim, kontakty z dostawcami z Chin, obsługa klientów.
    StPr/19/1083
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Przygotowywanie i wydawanie posiłków na stacji paliw.
    StPr/19/1084

    Ewidencjonowanie dokumentów w programie komputerowym, układanie dokumentów wg. wskazań głównego księgowego. Praca w Płocku w systemie jednozmianowym w godz. 8-16.
    StPr/19/1098

    Świadczenie usług fryzjerskich, strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja. Praca w Płocku w systemie dwuzmianowym w godz. 8-16, 11-19.
    StPr/19/1087

    Odpowiedzialność za przewóz towarów, zabezpieczenie. Dbanie o powierzone mienie. Wystawianie dokumentów transportowych CMR-listy przewozowe. Transport na terenie UE+UE (wschód).
    StPr/19/1075

    Rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, pakowanie, prace porządkowe. Praca wśród obcokrajowców-Ukraińców.
    StPr/19/1076

    Przewóz towarów. Dowiezienie na czas towaru. Zabezpieczenie towarów w czasie jazdy.
    StPr/19/1077

    Prace porządkowe, konserwacyjne, ustawianie towarów, pakowanie towarów. Praca w grupach z obywatelami Ukrainy.
    StPr/19/1078
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN