Murarz

Nr oferty: StPr/19/0953Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Strzelecka, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Murowanie budynków wielorodzinnych. Praca w Płocku w godz. 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Murarz (wymagany staż - lata: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność pracy samodzielnej
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe "TOMBUD" Tomasz Krawczyk
      Adres: Kombatantów 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Tomasz Krawczyk
      Numer telefonu: 601-305-832, 694-443-044
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 04.09.2019
      Prace wychowawcze wśród osób pozbawionych wolności.
      StPr/19/0984
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Szycie odzieży damskiej - bluzki. Praca na maszynie overlock.
      StPr/19/0985

      Szycie odzieży damskiej - bluzki. Praca na maszynie stebnówka płaska.
      StPr/19/0986

      Pełnienie służby wartowniczej, dozorowanie osób pozbawionych wolności.
      StPr/19/0988

      Pomoc medyczna osadzonym w zakładzie karnym w Płocku.
      StPr/19/0989

      Przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń przychodzących i rozsyłanie ich zgodnie z dyspozycją.
      StPr/19/0982

      Zapozanie się z organizacją i zadaniami realizowanymi przez ZUS.Obsługa dokumentacji w obiegu bieżącym.Przyjmowanie dokumentacji do magazynu.Udostępnianie teczek spraw dla Terenowych Jednostek Organiz
      StPr/19/0979
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Pomoc przy opracowaniu wniosków emerytalno-rentowych,wniosków o ustalenie kapitału początkowego.Współudział w tworzeniu korespondencji kierowanej do świadczeniobiorców.Obsługa korespondencji przychodz
      StPr/19/0980

      Obsługa klienta przy kasie fiskalnej, wykładanie towaru.
      StPr/19/0978
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      Prowadzenie biura obsługi klienta, odbieranie telefonów, obsługa programów komputerowych, tworzenie dokumentów, tłumaczenia.