Kelner

Nr oferty: StPr/19/0847Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Kutnowska 23, 09-401 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa karczmy, obsługa gości, nabijanie rachunków, wystawianie faktur, wydawanie posiłków, prace porządkowe. Praca dwuzmianowa w Płocku ( osiedle Góry). Godziny pracy do uzgodnienia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 09.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Kelner* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Język:
      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zajazd w Górach s.c.
        Adres: Kutnowska 23, 09-401 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Monika Jóźwiak
        Numer telefonu: 500 503 023
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 08.08.2019r.
        Instalacja / montaż sieci teletechnicznych, domofonów, alarmów itp. Kontrola instalacji. Praca w zespole ukraińskojęzycznym.
        StPr/19/0860
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Przygotowanie posiłków, przy użyciu wszystkich artykułów spożywczych wydanych do kuchni, w tym kuchni Ukraińskiej - dbanie o najwyższą jakość i smak, porcjowanie i wydawanie posiłków. Praca w zespole
        StPr/19/0861

        Prowadzenie spraw bhp w spółce. Ustalenie okoliczności wypadków przy pracy-sporządzanie protokołów. Nadzór nad bezpieczeństwem pracy.
        StPr/19/0862
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Obsługa myjni samochodowej. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22.
        StPr/19/0874

        Instalacja / montaż sieci teletechnicznych, domofonów, alarmów itp. Kontrola instalacji. Praca w zespole ukraińskojęzycznym
        StPr/19/0856

        Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) udział w przygotowywaniu i opracowywaniu projektów decyzji o: a) zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę; b) pozw
        StPr/19/0859
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Obsługa urzadzeń produkcyjnych; jazda wózków widłowych; obsługa urządzeń biurowych.
        StPr/19/0873
        wynagrodzenie od od 3 720 PLN

        Gotowanie posiłków. Wypiek pizzy.
        StPr/19/0853

        Szycie odzieży.
        StPr/19/0854

        pakowanie wyrobów gotowych, przygotowanie opakowań, przygotowywanie porcji surowców, naklejanie etykiet, układanie na palecie, praca w ciągach linii produkcyjnych na stanowiskach pomocniczych
        35/7/2019
        data rozpoczęcia pracy od