Fryzjer

Nr oferty: StPr/19/0835Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Królewiecka 2, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Usługi fryzjerskie oraz barberskie (możliwość przyuczenia do barberstwa).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 09.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie mile widziane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: OSTRO Salon Fryzjerski Agnieszka Gałecka
    Adres: Królewiecka 2, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 516-064-443
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Instalacja / montaż sieci teletechnicznych, domofonów, alarmów itp. Kontrola instalacji. Praca w zespole ukraińskojęzycznym.
    StPr/19/0860
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Przygotowanie posiłków, przy użyciu wszystkich artykułów spożywczych wydanych do kuchni, w tym kuchni Ukraińskiej - dbanie o najwyższą jakość i smak, porcjowanie i wydawanie posiłków. Praca w zespole
    StPr/19/0861

    Prowadzenie spraw bhp w spółce. Ustalenie okoliczności wypadków przy pracy-sporządzanie protokołów. Nadzór nad bezpieczeństwem pracy.
    StPr/19/0862
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Obsługa myjni samochodowej. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22.
    StPr/19/0874

    Instalacja / montaż sieci teletechnicznych, domofonów, alarmów itp. Kontrola instalacji. Praca w zespole ukraińskojęzycznym
    StPr/19/0856

    Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) udział w przygotowywaniu i opracowywaniu projektów decyzji o: a) zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę; b) pozw
    StPr/19/0859
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Obsługa urzadzeń produkcyjnych; jazda wózków widłowych; obsługa urządzeń biurowych.
    StPr/19/0873
    wynagrodzenie od od 3 720 PLN

    Gotowanie posiłków. Wypiek pizzy.
    StPr/19/0853

    Szycie odzieży.
    StPr/19/0854

    pakowanie wyrobów gotowych, przygotowanie opakowań, przygotowywanie porcji surowców, naklejanie etykiet, układanie na palecie, praca w ciągach linii produkcyjnych na stanowiskach pomocniczych
    35/7/2019
    data rozpoczęcia pracy od