Elektromonter

Nr oferty: StPr/19/0834Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - tworzenie nowych instalacji zasilających i sterujących - modernizacja i usuwania awarii istniejących instalacji i układów - obsługa rozdzielni Nn i Sn - naprawa uszkodzonych układów sterująco-kontro
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 08.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - wykształcenie zawodowe lub średnie kierunek elektryczny - doświadczenie zawodowe minimum 2 lata - uprawnienia elektryczne E bez ograniczeń - umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych i elektronarzędz
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WODOCIĄGI PŁOCKIE Sp. z o.o.
      Adres: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 24--364-42-63
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Instalacja / montaż sieci teletechnicznych, domofonów, alarmów itp. Kontrola instalacji. Praca w zespole ukraińskojęzycznym.
      StPr/19/0860
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Przygotowanie posiłków, przy użyciu wszystkich artykułów spożywczych wydanych do kuchni, w tym kuchni Ukraińskiej - dbanie o najwyższą jakość i smak, porcjowanie i wydawanie posiłków. Praca w zespole
      StPr/19/0861

      Prowadzenie spraw bhp w spółce. Ustalenie okoliczności wypadków przy pracy-sporządzanie protokołów. Nadzór nad bezpieczeństwem pracy.
      StPr/19/0862
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa myjni samochodowej. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22.
      StPr/19/0874

      Instalacja / montaż sieci teletechnicznych, domofonów, alarmów itp. Kontrola instalacji. Praca w zespole ukraińskojęzycznym
      StPr/19/0856

      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) udział w przygotowywaniu i opracowywaniu projektów decyzji o: a) zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę; b) pozw
      StPr/19/0859
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa urzadzeń produkcyjnych; jazda wózków widłowych; obsługa urządzeń biurowych.
      StPr/19/0873
      wynagrodzenie od od 3 720 PLN

      Gotowanie posiłków. Wypiek pizzy.
      StPr/19/0853

      Szycie odzieży.
      StPr/19/0854

      pakowanie wyrobów gotowych, przygotowanie opakowań, przygotowywanie porcji surowców, naklejanie etykiet, układanie na palecie, praca w ciągach linii produkcyjnych na stanowiskach pomocniczych
      35/7/2019
      data rozpoczęcia pracy od