Kierowca/ Operator podnośnika koszowego i dźwigu.

Nr oferty: StPr/19/0748Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Czwartaków 4/52, 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa podnośnika koszowego i dźwigu (do 100t). Praca w Płocku i okolicach w godz. 8-16.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa podnośników
    • prawo jazdy kat. C
    • Obsługa dźwigów samojezdnych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane uprawnienia do obsługi dźwigów do 100 ton Mile widziane doświadczenie w zawodzie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Usługi Transportowo Dźwigowe Ruciński Andrzej
      Adres: Czwartaków 4/52, 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Ruciński
      Numer telefonu: 605-690-029
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 11.07.2019
      Utrzymywanie czystości w obiekcie, sprzątanie powierzchni biurowych, łazienek (zamiatanie podłóg, mycie podłóg, odkurzanie wykładzin, ścieranie kurzy, czyszczenie łazienek, wynoszenie śmieci, mycie ok
      StPr/19/0773
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Sprzedaż odzieży, obsługa klienta.
      StPr/19/0776
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      PRZYGOTOWYWANIE WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR POTRAW KUCHNI ARABSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ. CZYTANIE RECEPTUR, UKŁADANIE MENU, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ ZAGRANICĘ. DBANIE O PORZĄDEK I HIGIENĘ W MIEJSCU P
      StPr/19/0768

      POMOC W PRZYGOTOWYWANIU WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR POTRAW KUCHNI ARABSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ. DBANIE O PORZĄDEK I HIGIENĘ W MIEJSCU PRACY
      StPr/19/0769

      Ogólny zakres obowiązków 1/2 etatu w Dziale Administracyjno-Gospodarczym na stanowisku Inspektor ds. Administracyjnych: - prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjno-gospodarczej komórek organ
      StPr/19/0770
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Utrzymywanie porzadku i czystości powierzchni otwartych w Płocku przy ul. Miodowej 8 - Galeria Miodowa.
      StPr/19/0772
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Montaż instalacji wentylacyjnych. Gotowość do pracy w delegacji.
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Utrzymanie czystości na kuchni, krojenie, obieranie, szatkowanie warzyw i owoców, doraźna pomoc kucharzowi, wydawanie prostych dań.
      StPr/19/0762
      wynagrodzenie od od 17,5 PLN

      Przygotowanie szkoleń. Rekrutacja uczestników na szkolenia techniczne.
      StPr/19/0763

      Szycie bielizny dziecięcej.
      StPr/19/0764
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN