Serwisant/automatyk

Nr oferty: StPr/19/0756Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: -Serwis instalacji wentylacji i klimatyzacji -serwis instalacji elektrycznych i automatyki -montaż i uruchomienie w/w urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia SEP do 1 kV
    • praca w zespole
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość zagadnień klimatyzacji i wentylacji
      Pracodawca: CLIMA HIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Adres: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 24 264 19 90
      E-mail: biuro@climahit.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) realizacja i współdziałanie w realizacji zadań własnych Miasta związanych z zaspokajaniem zbiorowych potrzeb wspólnoty, w szczególności z zakr
      StPr/19/0789
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa rejestracji w przychodni, umawianie wizyt telefonicznie i osobiście, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
      StPr/19/0790

      Montaż konstrukcji stalowych i rurociągów.
      StPr/19/0791
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) prowadzenie spraw związanych z realizacją postanowień umowy wykonawczej nr 80/PT-I/Z/2157/2018 z dnia 4 września 2018 r., dotyczącej realizacj
      StPr/19/0792

      1.Udzielanie informacji o aktualnej pomocy i usługach świadczonych przez Urząd, 2. Rejestracja osob bezrobotnych i poszukujących pracy, 3. Obsluga bezrobotnych z prawem do zasiłku i bez świadczeń pien
      StPr/19/0780
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Praca na linii produkcyjnej w zakładzie mięsnym.
      StPr/19/0786
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych i terenu spółdzielni mieszkaniowej "Budowlani" w Płocku.
      StPr/19/0787
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      Stylizacja paznokci, manicure, pedicure. Wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych (henna, depilacja).
      StPr/19/0788

      Obsługa myjni samochodowej. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22.
      StPr/19/0779
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Zarządzanie nieruchomościami Starego Miasta, nabrzeża-będące w administrowaniu Spółki. Zawieranie umów dzierżawy z przeznaczeniem na organizację imprez widowiskowych, oświatowych, kulturalnych oraz in
      StPr/19/0784