Murarz - Tynkarz

Nr oferty: StPr/19/0751Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Zbożowa 7/9, 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie remontów budowlanych, układanie płytek, stawianie ścianek, malowanie, kładzenie tynków wewnątrz pomieszczeń,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Murarz-tynkarz* (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • murarz-tynkarz
        Wymagania pożądane
        Język:
        • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
          • prawo jazdy kat B
            Dane pracodawcy:
            Pracodawca: AMZ-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
            Adres: Zbożowa 7/9, 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
            Osoba do kontaktu:
            Numer telefonu: 504 742 090
            E-mail: yana.klots@gmail.com
            Język aplikacji: polski
            Wymagane dokumenty: CV praca w Niemczech
            przekazania dokumentów:
            Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
            Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) realizacja i współdziałanie w realizacji zadań własnych Miasta związanych z zaspokajaniem zbiorowych potrzeb wspólnoty, w szczególności z zakr
            StPr/19/0789
            wynagrodzenie od od 2 250 PLN

            Obsługa rejestracji w przychodni, umawianie wizyt telefonicznie i osobiście, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
            StPr/19/0790

            Montaż konstrukcji stalowych i rurociągów.
            StPr/19/0791
            wynagrodzenie od od 3 500 PLN

            Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) prowadzenie spraw związanych z realizacją postanowień umowy wykonawczej nr 80/PT-I/Z/2157/2018 z dnia 4 września 2018 r., dotyczącej realizacj
            StPr/19/0792

            1.Udzielanie informacji o aktualnej pomocy i usługach świadczonych przez Urząd, 2. Rejestracja osob bezrobotnych i poszukujących pracy, 3. Obsluga bezrobotnych z prawem do zasiłku i bez świadczeń pien
            StPr/19/0780
            wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

            Praca na linii produkcyjnej w zakładzie mięsnym.
            StPr/19/0786
            wynagrodzenie od od 3 400 PLN

            Sprzątanie klatek schodowych i terenu spółdzielni mieszkaniowej "Budowlani" w Płocku.
            StPr/19/0787
            wynagrodzenie od od 2 450 PLN

            Stylizacja paznokci, manicure, pedicure. Wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych (henna, depilacja).
            StPr/19/0788

            Obsługa myjni samochodowej. Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22.
            StPr/19/0779
            wynagrodzenie od od 3 000 PLN

            Zarządzanie nieruchomościami Starego Miasta, nabrzeża-będące w administrowaniu Spółki. Zawieranie umów dzierżawy z przeznaczeniem na organizację imprez widowiskowych, oświatowych, kulturalnych oraz in
            StPr/19/0784