Specjalista do spraw finansowo-księgowych

Nr oferty: StPr/19/0633Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Bielska 57a, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Organizowanie i przeprowadzanie naborów do pracy oraz selekcjonowanie kandydatów do pracy; kompleksowe prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy; przygotowywanie dokumentów związan
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Niezbędne wymagania: a)wykształcenie wyższe - kierunek: ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość; b)posiadanie obywatelstwa polskiego; c)pełna zdolność do czynności prawnych
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku
    Adres: Bielska 57a, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Zarząd Dróg Powiatowych
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: a) list motywacyjny - min. opatrzony numerem telefonu kontaktowego lub e-mailem oraz własnoręcznym podpisem; b)życiorys (CV) - m
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: 24.05.2019
    Sporządzanie potraw kuchni gruzińskiej. Przygotowywanie menu. Serwowanie potraw gościom restauracyjnym. Obsługa maszyny i urządzeń gastronomicznych.
    StPr/19/0463
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Wykonywanie zbrojeń - praca na budowie.
    StPr/19/0674

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych na terenie Orlenu.
    StPr/19/0675
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Spawanie konstrukcji stalowych
    StPr/19/0676
    wynagrodzenie od 16 - 19 PLN

    Przygotowywanie posiłków, obsługa klientów punktu gastronomicznego. Praca w Płocku w systemie dwuzmianowym w godz.9.00-19.00.
    StPr/19/0661

    Zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z obiektu. Stałe obserwowanie powierzchni wody. Bezzwłoczne reagowanie na każdy sygnał wezwania pomocy. Udzielanie pomocy przedmedycznej. Praca w Płocku
    StPr/19/0662

    Obsługa maszyn produkcyjnych, prace manualne przy obsłudze komponentów produkcyjnych, obróbka detali za pomocą narzędzi pneumatycznych, montaż detali. Praca wsród obywateli Uzbekistanu.
    StPr/19/0673

    Umiejętne rozplanowywanie czasu jazdy/pracy kierowcy, dobra organizacja pracy, znajomość dróg Unii Europejskiej.
    StPr/19/0666
    wynagrodzenie od od 7 500 PLN

    Obsługa sekretariatu placówki kształcenia ustawicznego SKwP w Płocku. Obsługa kursantów (w tym przygotowywanie materiałów). Planowanie działalności edukacyjnej i statutowej. Prowadzenie dokumentacji d
    StPr/19/0664
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    OBSŁUGA KLIENTA, KROJENIE MIĘSA, PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, SPORZĄDZANIE ZAMÓWIEŃ TOWARÓW U DOSTAWCY, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP I PPOŻ, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W MIEJSCU
    StPr/19/0663