Młodszy referent w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Nr oferty: StPr/19/0631Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Bielska 59, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: 1. Wykonywanie zadań organu administracji geodezyjnej i kartograficznej wynikających z przepisów ustawy: a)prawo geodezyjne i kartograficznego, w szczególności prowadzeniem postępowań oraz rejestrów e
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: geodezyjne i kartograficzne
  • średnie zawodowe, inne, kierunek: geodezja
    Zawód:
    • Technik geodeta*
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Inżynier geodeta - kataster i gospodarka nieruchomościami
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania niezbędne: 1.obywatelstwo polskie, 2.pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, 3.brak skazania za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia p
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Starostwo Powiatowe w Płocku
        Adres: Bielska 59, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: 1. list motywacyjny - własnoręcznie podpisany; 2. życiorys (CV) - własnoręcznie podpisany; 3. kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i d
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: 28.05.2019r.
        Sporządzanie potraw kuchni gruzińskiej. Przygotowywanie menu. Serwowanie potraw gościom restauracyjnym. Obsługa maszyny i urządzeń gastronomicznych.
        StPr/19/0463
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Wykonywanie zbrojeń - praca na budowie.
        StPr/19/0674

        Sprzątanie pomieszczeń biurowych na terenie Orlenu.
        StPr/19/0675
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Spawanie konstrukcji stalowych
        StPr/19/0676
        wynagrodzenie od 16 - 19 PLN

        Przygotowywanie posiłków, obsługa klientów punktu gastronomicznego. Praca w Płocku w systemie dwuzmianowym w godz.9.00-19.00.
        StPr/19/0661

        Zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z obiektu. Stałe obserwowanie powierzchni wody. Bezzwłoczne reagowanie na każdy sygnał wezwania pomocy. Udzielanie pomocy przedmedycznej. Praca w Płocku
        StPr/19/0662

        Obsługa maszyn produkcyjnych, prace manualne przy obsłudze komponentów produkcyjnych, obróbka detali za pomocą narzędzi pneumatycznych, montaż detali. Praca wsród obywateli Uzbekistanu.
        StPr/19/0673

        Umiejętne rozplanowywanie czasu jazdy/pracy kierowcy, dobra organizacja pracy, znajomość dróg Unii Europejskiej.
        StPr/19/0666
        wynagrodzenie od od 7 500 PLN

        Obsługa sekretariatu placówki kształcenia ustawicznego SKwP w Płocku. Obsługa kursantów (w tym przygotowywanie materiałów). Planowanie działalności edukacyjnej i statutowej. Prowadzenie dokumentacji d
        StPr/19/0664
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        OBSŁUGA KLIENTA, KROJENIE MIĘSA, PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, SPORZĄDZANIE ZAMÓWIEŃ TOWARÓW U DOSTAWCY, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP I PPOŻ, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W MIEJSCU
        StPr/19/0663