Technik warsztatowy

Nr oferty: StPr/19/0655Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów drobnego AGD, udział w naprawach, montażach i konserwacji AGD i RTV. Dokumentowanie prowadzonych działań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie w zakresie serwisowania drobnego AGD i RTV, dyspozycyjność, gotowość do podnoszenia kwalifikacji i szkolenia, umiejetność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Jan-Rok Serwis AGD
      Adres: 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 24 268 66 20
      E-mail: januszrokicki@poczta.onet.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv e-mail: januszrokicki@poczta.onet.pl z dopiskiem technik warsztatowy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Sporządzanie potraw kuchni gruzińskiej. Przygotowywanie menu. Serwowanie potraw gościom restauracyjnym. Obsługa maszyny i urządzeń gastronomicznych.
      StPr/19/0463
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Wykonywanie zbrojeń - praca na budowie.
      StPr/19/0674

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych na terenie Orlenu.
      StPr/19/0675
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Spawanie konstrukcji stalowych
      StPr/19/0676
      wynagrodzenie od 16 - 19 PLN

      Przygotowywanie posiłków, obsługa klientów punktu gastronomicznego. Praca w Płocku w systemie dwuzmianowym w godz.9.00-19.00.
      StPr/19/0661

      Zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z obiektu. Stałe obserwowanie powierzchni wody. Bezzwłoczne reagowanie na każdy sygnał wezwania pomocy. Udzielanie pomocy przedmedycznej. Praca w Płocku
      StPr/19/0662

      Obsługa maszyn produkcyjnych, prace manualne przy obsłudze komponentów produkcyjnych, obróbka detali za pomocą narzędzi pneumatycznych, montaż detali. Praca wsród obywateli Uzbekistanu.
      StPr/19/0673

      Umiejętne rozplanowywanie czasu jazdy/pracy kierowcy, dobra organizacja pracy, znajomość dróg Unii Europejskiej.
      StPr/19/0666
      wynagrodzenie od od 7 500 PLN

      Obsługa sekretariatu placówki kształcenia ustawicznego SKwP w Płocku. Obsługa kursantów (w tym przygotowywanie materiałów). Planowanie działalności edukacyjnej i statutowej. Prowadzenie dokumentacji d
      StPr/19/0664
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      OBSŁUGA KLIENTA, KROJENIE MIĘSA, PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, SPORZĄDZANIE ZAMÓWIEŃ TOWARÓW U DOSTAWCY, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP I PPOŻ, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W MIEJSCU
      StPr/19/0663