Sprzątacz/sprzątaczka

Nr oferty: StPr/19/0628Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprzątnie terenu. Praca dwuzmianowa na terenie Płocka.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Oferta przeznaczona dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR w Płocku
    Adres: Dworcowa 2, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Emilia Kasprzycka
    Numer telefonu: 24-262-87-03
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 14.06.2019
    Rejestracja i wyrejestrowanie pojazdów. Wymiana dowodów rejestracyjnych i dokonywanie wpisów o zmianie danych. Wystawianie dowodów opłat komunikacyjnych
    StPr/19/0645
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Montaż, demontaż rusztowań
    StPr/19/0656

    Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) realizacja i współdziałanie w realizacji zadań własnych Miasta związanych z zaspokajaniem zbiorowych potrzeb wspólnoty, w szczególności z zakr
    StPr/19/0657

    Obsługa biura, poczty, wystawianie faktur, obsługa programu magazynowego. Praca w Płocku w godz. 8-15.
    StPr/19/0641
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    1. Dbanie o odpowiedni poziom zatowarowania sklepu. 2. Przyjmowanie i sprawdzanie poprawności dostaw towarów w punkcie sprzedaży. 3. Przygotowanie produktów do sprzedaży oraz ich wyeksponowanie. 4. Do
    StPr/19/0638

    Odbiór i kontrola towarów, wykładanie towarów na półki, obsługa klienta, sprzątanie stanowiska pracy.
    StPr/19/0649
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Organizacja znakowania produktów. Projektowanie oraz drukowanie etykiet. Obsługa edytora etykiet. Współpraca w innymi działami w firmie.
    StPr/19/0650

    Przygotowanie i sprzedaż produktów gastronomicznych (lodów, gofrów, zapiekanek).
    StPr/19/0651

    Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: •Naliczanie płac, zaliczek na podatek od wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT-11; •Wspieranie członków zespołu w codzienne
    StPr/19/0652

    Wpinanie i wypinanie akt, archiwizacja, pomoc w rejestracji wniosków w sprawie wydawania orzeczenia o niepełnosprawności, obsługa systemów informatycznych.
    StPr/19/0653