Kosztorysant (branża mechaniczna)

Nr oferty: StPr/19/0639Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-411 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Analizowanie dokumentacji projektowej. Sporządzanie przedmiaru robót, udział w wizjach lokalnych. Przygotowanie kosztorysów i wycen ofertowych. Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), techniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie w wycenie robót mechanicznych, budowlanych znajomość programów do kosztorysowania Norma, MS Office
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ENERGOREM Płock Sp. z o.o.
      Adres: 09-411 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: firma@energoremplock.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Rejestracja i wyrejestrowanie pojazdów. Wymiana dowodów rejestracyjnych i dokonywanie wpisów o zmianie danych. Wystawianie dowodów opłat komunikacyjnych
      StPr/19/0645
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Montaż, demontaż rusztowań
      StPr/19/0656

      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) realizacja i współdziałanie w realizacji zadań własnych Miasta związanych z zaspokajaniem zbiorowych potrzeb wspólnoty, w szczególności z zakr
      StPr/19/0657

      Obsługa biura, poczty, wystawianie faktur, obsługa programu magazynowego. Praca w Płocku w godz. 8-15.
      StPr/19/0641
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      1. Dbanie o odpowiedni poziom zatowarowania sklepu. 2. Przyjmowanie i sprawdzanie poprawności dostaw towarów w punkcie sprzedaży. 3. Przygotowanie produktów do sprzedaży oraz ich wyeksponowanie. 4. Do
      StPr/19/0638

      Odbiór i kontrola towarów, wykładanie towarów na półki, obsługa klienta, sprzątanie stanowiska pracy.
      StPr/19/0649
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Organizacja znakowania produktów. Projektowanie oraz drukowanie etykiet. Obsługa edytora etykiet. Współpraca w innymi działami w firmie.
      StPr/19/0650

      Przygotowanie i sprzedaż produktów gastronomicznych (lodów, gofrów, zapiekanek).
      StPr/19/0651

      Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: •Naliczanie płac, zaliczek na podatek od wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT-11; •Wspieranie członków zespołu w codzienne
      StPr/19/0652

      Wpinanie i wypinanie akt, archiwizacja, pomoc w rejestracji wniosków w sprawie wydawania orzeczenia o niepełnosprawności, obsługa systemów informatycznych.
      StPr/19/0653