Monter instalacji sanitarnych

Nr oferty: StPr/18/0697Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Montaż instalacji sanitarnych. Praca na wysokości powyżej 3m.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia
    Pracodawca: Instalatorstwo Sanitarne, C.O. i Gazu Ziemnego Jan Sowa
    Adres: 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 601 306 250
    E-mail: instalatorstwo.sowa@hoga.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Kinezyterapia, fizykoterapia
    StPr/18/0756
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Obsługa tokarki uniwersalnej, obsługa frezarki uniwersalnej. Praca w Płocku w godz. 6-14.
    StPr/18/0762
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjajnych, sanitarnych.
    StPr/18/0753

    Zarządzanie i udoskonalanie firmowej sieci komputerowej. Administrowanie systemami Windows i Linux (w tym systemem do wirtualizacji Proxmox). Administrowanie systemami do zarzadzania bazami danych MS
    StPr/18/0755
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Wykonywanie prac pomocniczych w hotelu, utrzymanie czystości i porządku w części hotelowej. Wykonywanie prac pomocniczych w gastronomicznej cześci obiektu, wykonywanie prac porządkowych.
    StPr/18/0741
    wynagrodzenie od 997,4 PLN

    StPr/18/0742

    Bieżąca obsługa Działu Zarządu. Rejestracja umów, poczta. Korespondencja obiegu dokumentów. Właściwy przepływ informacji.
    StPr/18/0743

    Bieżąca obsługa Działu Zakupów. Sprawdzanie i opisywanie faktur zakupu.
    StPr/18/0744

    Bieząca obsługa Działu. Prowadzenie spraw administracyjny, socjalnych.
    StPr/18/0745

    Spawanie półautomatem spawalniczym MAG/MIG wszelkiego rodzaju konstrukcji mostowych, czyszczenie konstrukcji oraz jej szlifowanie.
    StPr/18/0749
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN