Pozostali pracownicy obsługi biurowej

Nr oferty: StPr/18/0693Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-411 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Do podstawowych obowiązków na stanowisku Specjalisty Koordynatora Zespołu ds. projektów i programów inwestycyjnych należy m.in. 1. sporządzanie analiz i przygotowywanie materiałów dla potrzeb Zgroma
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania niezbędne na stanowisku: Specjalisty Koordynatora projektów i programów inwestycyjnych Wykształcenie: min. średnie o profilu ogólnym lub zawodowym umożliwiające wykonywanie zadań na stanow
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Związek Gmin Regionu Płockiego
    Adres: 09-411 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta powinna zawierać następujące dokumenty na potwierdzenie spełniania wymagań niezbędnych oraz dodatkowych (wymagania formalne): list motywacyjny
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Przygotowanie półproduktów do wykonania wyrobów ciastkarskich. Wypiekanie chleba i ciastek. Sprzątanie stanowiska pracy. Wykonywanie wyrobów cukierniczych.
    StPr/18/0727
    wynagrodzenie od 997,4 PLN

    Pomoc przy wymianie instalacji elektrycznych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na terenie Płocka.
    StPr/18/0728

    Wykonywanie dekoracji powierzonych przez klienta prezentów. Wykonywanie dekoracji ślubnych, obsługa klienta.
    StPr/18/0729

    Realizacja zadań wychowawczo-dydaktycznych i opiekuńczych. Organizacja, udział w zajęciach, wycieczkach. Dbałość o bezpieczeństwo.
    StPr/18/0730

    Pomaganie kucharzom w przygotowywaniu posiłków, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza magazynów.
    StPr/18/0731

    Zakup towarów i sprawdzenie pod względem jakości i ilości. Dbanie o dobry stan techniczny samochodu oraz jego czystość. Prowadzenie dokumentacji. Dowóz gotowych produktów do klientów. Przestrzeganie p
    StPr/18/0733

    Sprzedaż towarów i usług. Przyjmowanie i zwroty prasy. Obsługa usług gotówkowych (płatność rachunków). Wydawanie poaczek klientowi.
    StPr/18/0734

    Obsługa klienta. Obsługa programu komputerowego. Prowadzenie dokumentacji. Przygotowanie ofert sprzedaży.
    StPr/18/0735

    Obsługa klienta. Zapoznanie się z asortymentem. Obsługa kasy fiskalnej. Przyjmownaie dostaw. Układanie towaru i utrzymanie porządku.
    StPr/18/0736

    Przygotowanie surowców wtórnych oraz półproduktów do produkacji wyrobów cukierniczych.
    StPr/18/0738