Zbrojarz

Nr oferty: StPr/19/0550Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca w charakterze zbrojarza. Praca na wysokości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Zbrojarz
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku chęci do pracy
      Pracodawca: ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY A.R.-BUD RYSZARD PERKA, ANDRZEJ SAPIŃSKI SPÓŁKA JAWNA
      Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 24-268-35-58
      E-mail: arbudplock@wp.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Obsługa kasy fiskalnej. Obsługa krajalnicy do wędlin, ekspozycja towarów, dbanie o higienę sklepu, prace magazynowe, przyjęcia towarów.
      StPr/19/0570
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      StPr/19/0742
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Przygotowywanie potraw pod nadzorem wietnamskiego szefa kuchni.
      StPr/19/0569
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Przyjmowanie towaru handlowego do magazynu na podstawie dokumentów, obsługa klienta, wystawianie dokumentów magazynowych i dokumentów sprzedaży, sporadycznie dowóz towarów do klienta.
      StPr/19/0561
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Prace murarskie i tynkarskie, murowanie fundamentów i ścian z powierzonych materiałów. Praca w Belgii.
      StPr/19/0537
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      Praca w charakterze ratownika wodnego na obiektach MOSiR.
      StPr/19/0563
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 800 PLN

      Do podstawowych obowiązków na stanowisku młodszego referenta ds. windykacji GO należy m.in. 1) bieżąca kontrola terminowości dokonywania wpłat przez podatników; 2) bieżąca analiza kart podatników pod
      StPr/19/0565

      Wykonywanie prac pomocniczych przy realizacji zadań produkcyjnych, a w tym: - przygotowywanie prefabrykatów do głównego procesu produkcyjnego, - wsparcie operacyjne grup pracowniczych wydziałów stolar
      StPr/19/0566

      Pomocnicze prace kuchenne, przygotowywanie warzyw tj. obieranie, mycie- zmywanie naczyń, zbieranie brudnych naczyń ze stołów, sprzątanie.
      StPr/19/0568

      Zapoznanie osoby bezrobotnej z programem stażu oraz z jej obowiązkami i uprawnieniami.Przeszkolenie osoby bezrobotnej w zakresie bezpieczeństwai higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych. Zapozna
      StPr/19/0536