Magazynier - kierowca

Nr oferty: StPr/18/0690Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Bielska 61, 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie i przygotowywanie dostaw. Dowóz do klienta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.04.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat.B
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Magazynier
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Miła aparycja, chęci do pracy, uczciwość, pracowitość
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KMK Hurtownia alkoholi MEGAM
        Adres: Bielska 61, 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 513 133 233
        E-mail: kmkmegam@op.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV Należy się zgłosić do siedziby firmy: Płock, ul. Bielska 61 w godz. 7-15
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15
        Kinezyterapia, fizykoterapia
        StPr/18/0756
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Obsługa tokarki uniwersalnej, obsługa frezarki uniwersalnej. Praca w Płocku w godz. 6-14.
        StPr/18/0762
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjajnych, sanitarnych.
        StPr/18/0753

        Zarządzanie i udoskonalanie firmowej sieci komputerowej. Administrowanie systemami Windows i Linux (w tym systemem do wirtualizacji Proxmox). Administrowanie systemami do zarzadzania bazami danych MS
        StPr/18/0755
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Wykonywanie prac pomocniczych w hotelu, utrzymanie czystości i porządku w części hotelowej. Wykonywanie prac pomocniczych w gastronomicznej cześci obiektu, wykonywanie prac porządkowych.
        StPr/18/0741
        wynagrodzenie od 997,4 PLN

        StPr/18/0742

        Bieżąca obsługa Działu Zarządu. Rejestracja umów, poczta. Korespondencja obiegu dokumentów. Właściwy przepływ informacji.
        StPr/18/0743

        Bieżąca obsługa Działu Zakupów. Sprawdzanie i opisywanie faktur zakupu.
        StPr/18/0744

        Bieząca obsługa Działu. Prowadzenie spraw administracyjny, socjalnych.
        StPr/18/0745

        Spawanie półautomatem spawalniczym MAG/MIG wszelkiego rodzaju konstrukcji mostowych, czyszczenie konstrukcji oraz jej szlifowanie.
        StPr/18/0749
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN