Dekarz

Nr oferty: StPr/19/0383Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace przy wymianie pokryw dachowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.03.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziana umiejętność zgrzewania folii
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Z.G.K GRONEKO Sp. z o.o.
    Adres: 87-732 Mikorzyn, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 728 406 854
    E-mail: kadry@groneko.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Obsługa urządzeń biurowych, odbieranie telefonów, obsługa poczty elektronicznej, obsługa korespondencji, zakładanie i prowadzenie podstawowej dokumentacji
    StPr/19/0342
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Prace na instalacjach na terenie PKN Orlen oraz przy budowie budynków przemysłowo-mieszkalnych.
    StPr/19/0422
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Hurtownia nabiału, rozkładanie towaru, układanie towaru dla klientów.
    StPr/19/0423
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Sprzątanie i zmywanie naczyń. Praca w Płocku co drugi dzień w godz. 10-22.
    StPr/19/0360
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Obróbka wstępna warzyw i owoców, krojenie, mycie, szatkowanie, obieranie, pomoc w kuchni pod nadzorem szefa zmiany. Wydawanie zup, sałatek i deserów. Praca w Płocku co drugi dzień w godz. 10-22.
    StPr/19/0361
    wynagrodzenie od od 17,5 PLN

    Praca w gabinetach lekarskich i w gabinecie zabiegowym. Leczenie niepłodności.
    StPr/19/0413
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Obsługa poczty tradycyjnej oraz elektronicznej, obsługa komputera, drukarki, telefonu itp. Nadzór nad dokumentami.
    StPr/19/0414

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca w Płocku w godz. popołudniowych.
    StPr/19/0357

    1. Wykonywanie zadań organu administracji geodezyjnej i kartograficznej wynikających z prawa geodezyjnego i kartograficznego, w szczególności związanymi z prowadzenem powiatowego zasobu geodezyjnego
    StPr/19/0358

    Mycie i masaż głowy, strzyżenie damskie, fryzury dzienne i wieczorowe, koloryzacja włosów, trwała ondulacja, obsługa klienta.
    StPr/19/0376