Pracownik fizyczny

Nr oferty: StPr/19/0375Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Otolińska 25, 09-407 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac pomocniczych przy realizacji zadań produkcyjnych, a w tym: - przygotowywanie prefabrykatów do głównego procesu produkcyjnego, - wsparcie operacyjne grup pracowniczych wydziałów stolar
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.
      Adres: Otolińska 25, 09-407 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: alicja_jaroslawska@bildau.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Obsługa urządzeń biurowych, odbieranie telefonów, obsługa poczty elektronicznej, obsługa korespondencji, zakładanie i prowadzenie podstawowej dokumentacji
      StPr/19/0342
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Prace na instalacjach na terenie PKN Orlen oraz przy budowie budynków przemysłowo-mieszkalnych.
      StPr/19/0422
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      Hurtownia nabiału, rozkładanie towaru, układanie towaru dla klientów.
      StPr/19/0423
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Sprzątanie i zmywanie naczyń. Praca w Płocku co drugi dzień w godz. 10-22.
      StPr/19/0360
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      Obróbka wstępna warzyw i owoców, krojenie, mycie, szatkowanie, obieranie, pomoc w kuchni pod nadzorem szefa zmiany. Wydawanie zup, sałatek i deserów. Praca w Płocku co drugi dzień w godz. 10-22.
      StPr/19/0361
      wynagrodzenie od od 17,5 PLN

      Praca w gabinetach lekarskich i w gabinecie zabiegowym. Leczenie niepłodności.
      StPr/19/0413
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa poczty tradycyjnej oraz elektronicznej, obsługa komputera, drukarki, telefonu itp. Nadzór nad dokumentami.
      StPr/19/0414

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca w Płocku w godz. popołudniowych.
      StPr/19/0357

      1. Wykonywanie zadań organu administracji geodezyjnej i kartograficznej wynikających z prawa geodezyjnego i kartograficznego, w szczególności związanymi z prowadzenem powiatowego zasobu geodezyjnego
      StPr/19/0358

      Mycie i masaż głowy, strzyżenie damskie, fryzury dzienne i wieczorowe, koloryzacja włosów, trwała ondulacja, obsługa klienta.
      StPr/19/0376