Monter wentylacji

Nr oferty: StPr/19/0315Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Sierpecka 1M, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Montaż instalacji wentylacyjnych na obiektach. Praca na wysokości powyżej 3 metrów. Możliwość pracy w delegacji. Praca w Płocku w godz. 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • znajomość rysunku technicznego
      • obsługa elektronarzędzi
      • praca samodzielna
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku - monter wentylacji. Wskazane prawo jazdy kat. B
        Pracodawca: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY KLIMA-WENT SPÓŁKA JAWNA M.OBRĘBSKI K.KLUSKA
        Adres: Sierpecka 1M, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Monika Iskra
        Numer telefonu:
        E-mail: iskra@klimawent.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: 11.04.2019r.
        Obsługa urządzeń biurowych, odbieranie telefonów, obsługa poczty elektronicznej, obsługa korespondencji, zakładanie i prowadzenie podstawowej dokumentacji
        StPr/19/0342
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Prace na instalacjach na terenie PKN Orlen oraz przy budowie budynków przemysłowo-mieszkalnych.
        StPr/19/0422
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        Hurtownia nabiału, rozkładanie towaru, układanie towaru dla klientów.
        StPr/19/0423
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Sprzątanie i zmywanie naczyń. Praca w Płocku co drugi dzień w godz. 10-22.
        StPr/19/0360
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        Obróbka wstępna warzyw i owoców, krojenie, mycie, szatkowanie, obieranie, pomoc w kuchni pod nadzorem szefa zmiany. Wydawanie zup, sałatek i deserów. Praca w Płocku co drugi dzień w godz. 10-22.
        StPr/19/0361
        wynagrodzenie od od 17,5 PLN

        Praca w gabinetach lekarskich i w gabinecie zabiegowym. Leczenie niepłodności.
        StPr/19/0413
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Obsługa poczty tradycyjnej oraz elektronicznej, obsługa komputera, drukarki, telefonu itp. Nadzór nad dokumentami.
        StPr/19/0414

        Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca w Płocku w godz. popołudniowych.
        StPr/19/0357

        1. Wykonywanie zadań organu administracji geodezyjnej i kartograficznej wynikających z prawa geodezyjnego i kartograficznego, w szczególności związanymi z prowadzenem powiatowego zasobu geodezyjnego
        StPr/19/0358

        Mycie i masaż głowy, strzyżenie damskie, fryzury dzienne i wieczorowe, koloryzacja włosów, trwała ondulacja, obsługa klienta.
        StPr/19/0376