Spedytor

Nr oferty: StPr/19/0024Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Sierpecka 1I, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca biurowa- organizowanie pracy na samochody w ruchu międzynarodowym i krajowym, obsługa zleceń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
    • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TAURUS Sp. z o.o.
      Adres: Sierpecka 1I, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Wyszyński
      Numer telefonu: 601-257-961
      E-mail: d.wyszynski@taurus-plock.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1)współpraca z wieloosobowym stanowiskiem ds. zieleni miejskiej między innymi w zakresie urządzania i kształtowania terenów zieleni miejskiej, w
      StPr/19/0030
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Strzyżenie, malowanie, modelowanie oraz upinanie, dobry kontakt z klientem. Praca w godz. 8-14, 14-19.
      StPr/19/0035

      Praca fizyczna: załadunek/ rozładunek roślin. Współpraca z kierowcami rosyjsko języcznymi.
      wynagrodzenie od od 1 176 PLN

      Strzyżenie damsko-męskie.
      StPr/19/0042

      Praca na stanowisku kasjera-sprzedawcy. Wykładanie towaru.
      StPr/19/0044

      Wykładanie towaru, prace porządkowe.
      StPr/19/0045

      Strzyżenia damsko-męskie, modelowanie, dobór kolorów, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na włosy. Praca na 3/4 etatu w godz. 10-18.
      wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

      Pomoc przy naprawie samochodów osobowych, wymiana opon, akumulatorów. Praca w godz. 7-11 lub 11-15.
      StPr/19/0034
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Naprawa samochodów. Wulkanizacja. Możliwość szkoleń.
      StPr/19/0027
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      Praca w Sądzie Okręgowym w Płocku I Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów.
      StPr/19/0028