Pracownik gospodarczy

Nr oferty: StPr/18/1676Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprzatanie terenów zewnętrznych. Odśnieżanie, grabienie liści, sypanie solą, zamiatanie, mycie schodów zewnętrznych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 06.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności-mile widziane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Inwemer System Sp. z o.o.
    Adres: 03-310 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 508-061-380, 667-443-242
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Przygotowanie sushi, czynności porządkowe na swoich stanowiskach pracy. Obróbka ryb, filetowanie.
    StPr/18/1687
    wynagrodzenie od od 14 PLN

    Sprzątanie ciągów komunikacyjnych, sal dydaktycznych oraz pomieszczeń sanitarnych. Praca w systemie dwu zmianowym w godz. 6.00-14.00, 15.30-19.00.
    StPr/18/1844
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Montaż, demontaż rusztowań.
    StPr/18/1686
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Przygotowywanie surowców do przxygotowania potraw, obsługa grilla gazowego - rollera, przygotowywanie potraw syryjskich, deserów, dbanie o czystość na stanowisku pracy, obsługa klienta, obsługa kasy f
    StPr/18/1682

    Obsługa gości. Przyjmowanie i realizacja zamówień. Dbanie o czystość stołów, nakrywanie stołów. Przyjmowanie płatności.
    StPr/18/1683
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Sprzątanie powierzchni biurowych.
    StPr/18/1684

    StPr/18/1685
    wynagrodzenie od od 1 688 PLN

    Opiekowanie się osobami starszymi: pomoc w czynnościach codziennych, karmienie, wykonywanie kąpieli, zmiana pieluchomajtek. Praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6.
    StPr/18/1841

    Rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, pakowanie, prace porządkowe. Praca wśród obcokrajowców-Ukraińcy.
    StPr/18/1681

    Prowadzenie dokumentacji biurowej. Prowadzenie korespondencji biurowej. Archiwizacja dokumentów. Sporządzanie analiz i statystyk. Praca w Płocku.
    StPr/18/1840