Monter konstrukcji stalowych

Nr oferty: StPr/18/1664Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Montowanie, szlifowanie konstrukcji stalowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Monter konstrukcji stalowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie mile widziane
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ANI-TECH Wiśniewski Sławomir
      Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 698 284 888
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Sprzątanie ciągów komunikacyjnych, sal dydaktycznych oraz pomieszczeń sanitarnych. Praca w systemie dwu zmianowym w godz. 6.00-14.00, 15.30-19.00.
      StPr/18/1844
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Montaż, demontaż rusztowań.
      StPr/18/1686
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Przygotowywanie surowców do przxygotowania potraw, obsługa grilla gazowego - rollera, przygotowywanie potraw syryjskich, deserów, dbanie o czystość na stanowisku pracy, obsługa klienta, obsługa kasy f
      StPr/18/1682

      Obsługa gości. Przyjmowanie i realizacja zamówień. Dbanie o czystość stołów, nakrywanie stołów. Przyjmowanie płatności.
      StPr/18/1683
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Sprzątanie powierzchni biurowych.
      StPr/18/1684

      StPr/18/1685
      wynagrodzenie od od 1 688 PLN

      Opiekowanie się osobami starszymi: pomoc w czynnościach codziennych, karmienie, wykonywanie kąpieli, zmiana pieluchomajtek. Praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6.
      StPr/18/1841

      Rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, pakowanie, prace porządkowe. Praca wśród obcokrajowców-Ukraińcy.
      StPr/18/1681

      Prowadzenie dokumentacji biurowej. Prowadzenie korespondencji biurowej. Archiwizacja dokumentów. Sporządzanie analiz i statystyk. Praca w Płocku.
      StPr/18/1840

      sprzedaż produktów i usług bedących w ofercie firmy
      StPr/18/1394