Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:01, 03.02.2020
Wybór ginekologa, który poprowadzi ciążę, to jedna z najważniejszych decyzji przyszłej mamy. Czym kierować się szukając specjalisty, dzięki któremu w tym wyjątkowym stanie będziesz się czuła bezpiecznie? Warto przestrzegać tych najważniejszych zasad.
1
10:36, 03.12.2018
Ludzie pracujący w biurach piją najczęściej kawę, herbatę, wodę oraz napoje gazowane. Typowy firmowy obrazek to osobne pomieszczenie lub kącik, w którym stoi elektryczny czajnik, a przy nim pracownik czekający, aż zagotuje się w nim woda. Czasami pracownicy muszą toczyć boje z pracodawcą o wymianę zepsutego czajnika na nowy. Są firmy zaopatrujące pracowników w kawę i herbatę, a są i takie, gdzie – choć to śmieszne – można kupować kawę na koszt firmy, ale tylko dla gości.
00:03, 04.08.2016
W Polsce znikomy procent kobiet odzyskuje pierś po amputacji. - To powinno się zmienić - przekonywali lekarze na czele z dr. n. med. Danielem Maliszewskim, który specjalizuje się w rekonstrukcji piersi. Wkrótce takie zabiegi mają być wykonywane w płockim szpitalu.
11:48, 29.07.2016
Poseł, który nie wywodzi się z naszego okręgu, wysłał interpelację do ministra zdrowia w sprawie powstania w Płocku zakładu radioterapii przy szpitalu na Winiarach. Przytacza dane, którymi niedawno posługiwał się radny Artur Jaroszewski. Pyta także o konkrety, kiedy taki ośrodek mógłby powstać oraz w jakim zakresie, jeśli w ogóle, możemy liczyć na państwową pomoc.
REKLAMA