Zamknij
REKLAMA

Zamieszkać na Wilanowie – nowocześnie i komfortowo

10:24, 27.09.2018 | el
Skomentuj
REKLAMA

Osiedla położone w dzielnicy Wilanów zapewniają dogodne połączenie komunikacyjne z większością dzielnic Warszawy, a zwłaszcza ze Śródmieściem, Ursynowem, Mokotowem oraz Wawrem. Deweloperzy oferują wygodne i świetnie zaprojektowane mieszkania zbudowane w stylu, które pięknie współgrają z charakterem całej dzielnicy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i atrakcyjnym rozkładom każde mieszkanie można urządzić tak, aby najlepiej określało nasze potrzeby i osobowość.

Dlaczego Wilanów to wyjątkowa dzielnica?

Większość wilanowskich osiedli to wygodnie zaplanowane miejsca i enklawa spokoju. Ich ogromnym atutem jest fakt, że znajdują się niemalże w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu i Parku w Wilanowie, dzięki temu zapewniają przyjazne otoczenie dla wszystkich mieszkańców: rodzin z dziećmi, osób starszych, a także singli uprawiających sport na świeżym powietrzu. Architektura kameralnych domów idealnie wpisuje się w naturalny krajobraz Wilanowa, a odpowiednio zaprojektowana, nowoczesna infrastruktura pozwala na wycieczki rowerowe, rodzinne spacery, jogging, nordic walking i wiele innych atrakcji. Firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na swoim portalu loco-estate.com publikuje informacje o wyjątkowych i atrakcyjnych mieszkaniach oraz apartamentach w najbardziej prestiżowych dzielnicach Warszawy. Wilanów znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej przyjaznych mieszkańcom dzielnic. Jako młoda i nieustannie rozwijająca się dzielnica zapewnia mieszkańcom nowoczesną infrastrukturę, jak również wygodne mieszkania w kameralnych budynkach wokół niskiej zabudowy.

Infrastruktura dla aktywnych

Wilanów to nie tylko wspaniała rezydencja królewska i piękny, naturalny park, lecz również spokojna dzielnica mieszkaniowa, wygodna dzięki odpowiednio przemyślanej infrastrukturze i blisko zlokalizowanym instytucjom publicznym. Obok osiedli stworzono nie tylko parkingi dla samochodów, lecz także place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe i alejki spacerowe. Wokół nowoczesnych osiedli powstają szkoły i przedszkola, boiska oraz sklepy, lokale usługowe i inne miejsca użyteczności publicznej.

Międzynarodowe środowisko

Wilanów przyciąga nie tylko rdzennych mieszkańców Warszawy, ale także mieszkańców z innych regionów Polski oraz cudzoziemców. To tutaj szukają mieszkań i apartamentów do zamieszkania obcokrajowcy – ludzie, którzy pracują i przebywają w Warszawie. Należą do nich pracownicy międzynarodowych korporacji, a także managerowie i pracownicy ambasad, którzy doceniają wygodę i przyjazną okolicę, jaką zapewnia mieszkanie na Wilanowie.

Kameralne budynki i zielona przestrzeń wokół

Mieszkanie w Wilanowie gwarantuje odpoczynek i spokój, gdyż dzielnica znajduje się w pewnej odległości od śródmiejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia dobry i szybki dojazd do centrum miasta. W tej dzielnicy można poczuć przestrzeń, chociaż Wilanów nadal dynamicznie się rozwija. Powstają tu modne restauracje oferujące oryginalne potrawy kuchni międzynarodowej, a także centra zdrowia i kolejne placówki edukacyjne.

(el)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA