Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

kosztorysant

Promuj to ogłoszenie2019-09-09 11:05:56#51001

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Firma PBO BUDROX Sp. z o.o. Gostynin zatrudni kosztorysanta.
Opis stanowiska:
- wykonywanie i kontrola kosztorysów budowlanych
- analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej
- przygotowywanie harmonogramów budów
- sporządzanie i sprawdzanie przedmiarów robót
- prowadzenie dokumentacji biurowo-technicznej
Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie budownictwa;
- znajomość programów do kosztorysowania (np. NORMA);
- umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
- min. 4-letnie doświadczenie w kosztorysowaniu robót;
- samodzielność, zaangażowanie, dokładność, kreatywność;
- mile widziana znajomość programu AutoCad
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- stałe godziny pracy 7.00-15.00.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: kadry@budrox.eu
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

tel. 242355759
email. kadry@budrox.eu

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-09-09 11:05:56#51001

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie