Zamknij
REKLAMA

Zafunduj sobie moc endorfin na dachu Atrium Mosty

10:03, 27.07.2020 | artykuł partnera
REKLAMA

Okres wakacyjny sprzyja aktywności fizycznej. Więcej się ruszamy gdy pogoda dopisuje. Uprawiamy różnego rodzaju sporty na świeżym powietrzu, ale jest to też świetny czas na zajęcia grupowe w klubie Fit by Ann.  Zajęcia prowadzone są w sali, ale dodatkowo ruszają właśnie zajęcia na dachu parkingu Atrium Mosty w Płocku. Moc endorfin wydzielana podczas ćwiczeń w połączeniu z otwartą przestrzenią i miejmy nadzieję, słoneczną pogodą, da nam zastrzyk energii na całe wakacje.

Warto w tym czasie zapewnić rozrywkę naszym pociechom i zabrać je na zajęcia dla dzieci prowadzone przez Fit by Ann i Move Dance Studio. Grupy taneczne tworzone są dla przedziału wiekowego 3-15 lat, a style taneczne, w których się specjalizują instruktorki to hip- hop i taniec nowoczesny. Jak przekonuje instruktorka Anna Fabiszewska dzieci podczas tańca nie tylko ruszają się, ale ćwiczą pamięć, uczą się dyscypliny i nawiązują przyjaźnie.

Fit by Ann to firma, która działa z myślą o każdej grupie wiekowej. Dlatego też posiada ofertę skierowaną do seniorów. Już od 1 sierpnia pojawi się nowy grafik, a w nim nowe zajęcia dedykowane dla seniorów takie jak: Zdrowy Kręgosłup, Stretching, Pilates.

Regularne ćwiczenia wzmacniają odporność, usprawniają nasze ciało i poprawiają kondycję- zachęca Pani Ania.

Nie szukajmy więc wymówek i zafundujmy sobie piękne i zdrowe ciało.  Wystarczy przyjść do nowego lokalu na pierwszym piętrze w Centrum Handlowym Atrium Mosty w Płocku. Lokal wyposażony jest w dwie duże sale treningowe, łazienki i prysznice. Klub dostosowany jest do panujących wciąż wzmożonych zasad sanitarnych, aby mogli Państwo ćwiczyć bez obaw o swoje zdrowie.

Zapraszamy serdecznie,

Zespół Fit by Ann

(artykuł partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA