Zamknij

Kradli w dwóch powiatach. Wpadli po roku, grozi im do 10 lat

22:14, 24.10.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Akumulatory, olej napędowy, części do koparek - to tylko mała część łupów dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat, których zatrzymała policja. Jeden z nich posiadał narkotyki.

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch młodych mężczyzn z powiatu sierpeckiego, którzy od listopada 2018 r. dokonywali kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie powiatów sierpeckiego oraz płockiego, m.in. w gminach Gozdowo i Bielsk.

- Funkcjonariusze od dłuższego czasu zajmowali się tą sprawą, z uwagi na jej uciążliwy charakter - osoby, które zostały okradane nie mogły pracować oraz korzystać ze sprzętów - informuje KPP w Sierpcu.

Weryfikacja materiałów doprowadziła śledczych do złodziei. Podczas zatrzymania jednego z nich policjanci ujawnili przy mężczyźnie środki odurzające w postaci mefedronu. Podejrzanym postawiono zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo jednemu z nich przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. 

Mężczyźni przyznali się do winy. Z uwagi na dobro sprawy oraz jej rozwojowy charakter policja nie ujawnia pozostałych szczegółów.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

I bardzo dobrzeI bardzo dobrze

1 0

Łapać dziadostwo i utylizowac. 18:50, 21.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

grono grono

2 0

,,szacownych" ludzi powiększa się, tacy ludzie, jak Adamowicz czy Zdanowska wskazali im drogę, różnią się tylko tym, że ich złapali 12:10, 11.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone