Zamknij

piątek, 17.05, godz. 20:45

Od 17.05.2019 do 17.05.2019

kino NK Przedwiośnie

Bilety: 25 zł / 30 zł

NK Przedwiośnie zaprasza 17 maja o godz. 20:45 na maraton filmów "John Wick". Zostaną zaprezentowane wszystkie trzy części filmu. 

OPISY FILMÓW:

- "JOHN WICK" - John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach.

REŻYSERIA: David Leitch, Chad Stahelski.
OBSADA: Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Adrianne Palicki.

- "JOHN WICK 2" - Legendarny superzabójca, John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z pod­ziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezu­wiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą bła­gać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

REŻYSERIA: Chad Stahelski.
OBSADA: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Bridget Moynahan.

- "JOHN WICK 3" -  Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza też tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca. Bądźmy poważni.

REŻYSERIA: Chad Stahelski.
OSADA: Keanu Reeves, Jerome Flynn, Ian McShane.

Bilety w cenie:
- normalny - 30 zł,
- ulgowy - 25 zł. 

REZERWUJ / KUP BILET