Zamknij
REKLAMA

piątek, 10.05, godz. 23:00

kino Helios

Bilety: 33 zł / 37 zł

W kinie Helios 10 maja zostanie wyświetlony Maraton Horrorów z La Lloroną. Start o godz. 23:00.

ZAGRAJĄ:
- Topielisko. Klątwa La Llorony - PREMIERA,
- Kiedy gasną światła,
- Obecność,
- Obecność 2.

OPISY FILMÓW:

- Topielisko. Klątwa La Llorony / napisy
The Curse of La Llorona

Gatunek: horror. Czas trwania: 93 min. Od lat: 15. 
Produkcja: USA [2019].
Reżyseria: Michael Chaves.
Scenariusz: Mikki Daughtry, Tobias Iaconis.
Obsada: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Madeleine McGraw.

La Llorona. Płacząca kobieta. Przerażająca zjawa uwięziona między Niebem i Piekłem, skazana na okrutny los, który przypieczętowała własnymi czynami. Samo wymienienie jej imienia wzbudzało postrach na całym świecie od pokoleń. Za życia utopiła własne dzieci w szale zazdrości, po czym rzuciła się za nimi w rzeczne odmęty, płacząc z bólu. Teraz jej łzy są wieczne. Niosą ze sobą śmierć. Ci, którzy usłyszą jej wołanie w mroku nocy, są zgubieni. La Llorona czai się w ciemności i poluje na dzieci, rozpaczliwie usiłując zastąpić nimi własne. Z każdym kolejnym stuleciem jej żądza stawała się coraz bardziej nienasycona... a jej metody - coraz okrutniejsze. W latach 70. XX wieku w Los Angeles La Llorona grasuje w mroku nocy, prześladując dzieci. Pracownica opieki społecznej, która zignorowała ostrzeżenie matki z problemami podejrzanej o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo, wkrótce trafia wraz ze swoimi małymi dziećmi do przerażającego nadprzyrodzonego świata. Ich jedyną szansą na przetrwanie śmiercionośnego gniewu La Llorony może być pozbawiony złudzeń ksiądz, odprawiający mistyczne obrzędy, aby utrzymać zło w ryzach na skraju światów, gdzie ścierają się ze sobą strach i wiara. Strzeżcie się jej mrożącego krew w żyłach lamentu... Nie cofnie się przed niczym, aby zwabić was w ciemność. Bo jej cierpienie nie ma końca. Jej dusza nigdy nie zazna spokoju. Nie ma ucieczki od klątwy La Llorony.

- Kiedy gasną światła / napisy
Lights Out

Gatunek: horror. Czas trwania: 81 min. Od lat: 15. 
Produkcja: USA [2016].
Reżyseria: David F. Sandberg.
Scenariusz: Eric Heisserer, David F. Sandberg.
Obsada: Teresa Palmer, Emily Alyn Lind, Alicia Vela-Bailey.

Kiedy Rebecca opuściła rodzinny dom, myślała, że wraz z nim pozostawiła za sobą lęki z dzieciństwa. Dorastając, nigdy nie miała całkowitej pewności, co było prawdziwe, a co nie, zwłaszcza kiedy gasły światła. Teraz jej młodszy brat, Martin, jest świadkiem tych samych niewyjaśnionych i przerażających sytuacji, które kiedyś wystawiały na próbę jej zdrowie psychiczne i zagrażały bezpieczeństwu. Przerażająca istota w tajemniczy sposób związana z matką rodzeństwa, Sophie, ponownie pojawiła się w ich życiu. Tym razem jednak, w miarę jak Rebecca zbliża się do odkrycia prawdy, nie ma wątpliwości, że ich życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo... zwłaszcza kiedy gasną światła.

- Obecność / napisy
The Conjuring

Gatunek: horror. Czas trwania: 112 min. Od lat: 15. 
Produkcja: USA [2013].
Reżyseria: James Wan.
Scenariusz: Chad Hayes, Carey Hayes.
Obsada: Patrick Wilson, Vera Farmiga, Lili Taylor, Ron Livingston, Mackenzie Foy, Joey King, Hayley McFarland, Shanley Caswell.

Historia Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

Obecność 2 / napisy
The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist

Gatunek: horror. Czas trwania: 131 min. Od lat: 15. 
Produkcja: USA [2016].
Reżyseria: James Wan.
Scenariusz: Carey Hayes, Chad Hayes.
Obsada: Vera Farmiga, Patrick Wilson, David Thewlis, Frances O'Connor, Madison Wolfe.

Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

Ceny biletów za cały maraton:
- 33 zł - ulgowy,
- 37 zł - normalny.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zakupu biletów również w kasach kin.

REZERWUJ / KUP BILET - Maraton Horrorów z La Lloroną


piątek24 stycznia
pią 24 sty
12:20, 14:00, 19:00, 21:30

sobota25 stycznia
sob 25 sty
12:20, 14:00, 19:00, 21:30

niedziela26 stycznia
nie 26 sty
11:50, 14:15, 19:00, 21:30

poniedziałek27 stycznia

wtorek28 stycznia
wto 28 sty
12:20, 14:00, 19:00, 21:30

środa29 stycznia

czwartek30 stycznia
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone