Zamknij

niedziela, 28.04, godz. 10:30

Od 28.04.2019 do 28.04.2019

kino Helios

Bilety: 18,50 zł

W kinie Helios 28 kwietnia o godz. 10:30 wyświetlą film "Wyprawa poza wyspę Sodor" - bajka z serii "Tomek i Przyjaciele". Wydarzenie w ramach Filmowych Poranków. 

"Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Na sali kinowej dzieci spotkają się z trenerami Szkółki Piłkarskiej Master Kids Płock. Trenerzy zaproszą dzieci do wspólnych gier i zabaw sportowo - rekreacyjnych z elementami piłki nożnej.

Atrakcją na holu kina będą:

- Bawidełko - wraz z maskotką: niesamowitym psem Marshallem zaprosi na balonowe zoo oraz wspólne kolorowanie obrazków z bajek;
- Domino’s Pizza - poczęstunek dla dzieci i rodziców.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:
- zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min],
- projekcja - zestaw bajek lub film [50-60 min].

Specyfika seansu filmowego:
- dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności,
- pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok].

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Bilet normalny w cenie 18,50 zł.

Kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami odbędzie się 12 maja o godz. 10:30.

REZERWUJ / KUP BILET