Zamknij
REKLAMA

niedziela, 21.10, godz. 10:30

kina Helios

Bilety: 20 zł

W kinie Helios 21 października o godz. 10:30 najmłodsi kinomani będą mieli okazję obejrzeć zestaw bajek o przygodach "Żubra Pompika". Wydarzenia w ramach "Pierwszy raz w kinie".

Gdzieś w głębinach dzikiej Puszczy mieszka Żubr Pompik. A właściwie żuberek Pompik, jako że w porównaniu z rówieśnikami jest niewielki, do tego nie tak silny, szybki i skoczny jak oni. Pompik jest jednak najbardziej ciekawskim zwierzęciem w puszczy. Interesuje go wszystko, co dzieje się dookoła niego, chce się wszystkiego dowiedzieć i odkryć każdą leśną tajemnicę. Dzielnie towarzyszy mu w tym jego młodsza siostra, mała Polinka. Żuberkami opiekują się troskliwi rodzice – mama Porada i tata Pomruk, zawsze gotowi służyć pomocą, wsparciem lub... żartem!

Seans filmowy Pierwszy raz w kinie jest skierowany do najmłodszych widzów, które wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki jakie zapewniamy najmłodszym widzom (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każdy uczestnik seansu otrzymuje przed seansem pamiątkowy dyplom oraz żegnany jest okolicznościowym balonem.

W kinie będą gościć sympatyczne i inteligentne kuzynki wielbłądów - Alpaki. Przebywanie w towarzystwie tych zwierząt łagodzi uczucie napięcia i niepokoju, a ich głaskanie oraz przytulanie pomaga rozluźnić się i otworzyć. Płockie Centrum Zooterapii zaprosi dzieci do świata, w którym zwierzęta stają się terapeutą.

Atrakcje dla najmłodszych w holu kina:
- zwierzakoluby, czyli pokaz egzotycznych zwierząt. Na takich warsztatach dziecko może dotknąć zwierzątka, potrzymać je na rękach czy przytulić. Do dyspozycji dzieci będą m.in. węże, jaszczurki.
- pani Kasia z Bawidełka zaprosi dzieci na warsztaty balonowe oraz malowanie buziek i rączek.
- dmuchany zamek przeznaczony do zabawy dla najmłodszych widzów.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun (20 zł). Dzieci wchodzą na film bezpłatnie.

REZERWUJ / KUP BILET

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone