Zamknij
REKLAMA

sobota, 20.10, godz. 16:00 18:30

Szkoła Muzyczna

Bilety: od 70 zł

Spektakl pt. 'Pikantni" w reżyserii Tomasza Gawrona zostanie wystawiony na deskach Płockiej Szkoły Muzycznej 20 października o godz. 16:00 i 18:30. 

O spektaklu

"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada:
- Doris - Barbara Kurdej-Szatan,
- Bea - Anna Mucha,
- Christoph - Mikołaj Krawczyk,
- Alex - Michał Ziembicki.

Bilety w cenie: 70 zł, 80 zł i 100 zł. Do nabycia w:
adria-art.pl,
- Płocki Ośrodek Kultury,
- rezerwacja telefoniczna: 605 555 676.

fot. materiały prasowe Organizatora 


niedziela18 listopada

wtorek20 listopada

środa21 listopada

czwartek22 listopada

sobota24 listopada

niedziela25 listopada

środa28 listopada

czwartek29 listopada
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone