Zamknij
REKLAMA

poniedziałek, 16.04, godz. 13:00

SDK PSML-W

Bilety: bezpłatne wejściówki

ORLEN zaprasza emerytów i rencistów na kolejne spotkanie ze sztuką teatralną.  Przedstawienie odbędzie się 16 kwietnia o godz. 13:00 na deskach sceny SDK. Wystąpią artyści – Teatru Muzycznego  „Wit-Wit” z Gliwic.

Tym razem PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem przedsięwzięcia, zaprasza na przedstawienie „Jedyna miłość Oskara”, które jest komediofarsą.

Podczas podróży poślubnej Oskara - szanowanego adwokata - i jego żony Małgorzaty dochodzi do kłótni.  Kobieta urażona zachowaniem męża niespodziewanie opuszcza hotel i postanawia resztę wakacji spędzić sama. Oskar natomiast po całym zajściu wybiera się do hotelowego baru, aby utopić smutki w kieliszku. Po kilku głębszych, płacąc rachunek barmanowi nie zauważa,  że z jego portfela wypada wizytówka. Wizytówka należy do znanego reżysera filmowego Jana Krygiera, dawnego klienta Oskara.  Tymczasem w barze pojawia się Ilona - prowincjonalna aktorka. To ona podnosi wizytówkę, którą zgubił Oskar.  Ilona i jej koleżanka Monika postanawiają zrobić wszystko aby poznać słynnego reżysera. Do swej intrygi wciągają barmana.  Nieświadomy adwokat ulega urokowi kobiet. Niespodziewanie w hotelu pojawia się właściciel wizytówki Jan Krygier.  Na nieszczęście Oskara, powraca również stęskniona żona- Małgorzata.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek 12 kwietnia. Zaproszenia wydawane będą od godz. 12:00 do wyczerpania limitu. 

Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone