Zamknij
REKLAMA

poniedziałek, 16.04, godz. 13:00

SDK PSML-W

Bilety: bezpłatne wejściówki

ORLEN zaprasza emerytów i rencistów na kolejne spotkanie ze sztuką teatralną.  Przedstawienie odbędzie się 16 kwietnia o godz. 13:00 na deskach sceny SDK. Wystąpią artyści – Teatru Muzycznego  „Wit-Wit” z Gliwic.

Tym razem PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem przedsięwzięcia, zaprasza na przedstawienie „Jedyna miłość Oskara”, które jest komediofarsą.

Podczas podróży poślubnej Oskara - szanowanego adwokata - i jego żony Małgorzaty dochodzi do kłótni.  Kobieta urażona zachowaniem męża niespodziewanie opuszcza hotel i postanawia resztę wakacji spędzić sama. Oskar natomiast po całym zajściu wybiera się do hotelowego baru, aby utopić smutki w kieliszku. Po kilku głębszych, płacąc rachunek barmanowi nie zauważa,  że z jego portfela wypada wizytówka. Wizytówka należy do znanego reżysera filmowego Jana Krygiera, dawnego klienta Oskara.  Tymczasem w barze pojawia się Ilona - prowincjonalna aktorka. To ona podnosi wizytówkę, którą zgubił Oskar.  Ilona i jej koleżanka Monika postanawiają zrobić wszystko aby poznać słynnego reżysera. Do swej intrygi wciągają barmana.  Nieświadomy adwokat ulega urokowi kobiet. Niespodziewanie w hotelu pojawia się właściciel wizytówki Jan Krygier.  Na nieszczęście Oskara, powraca również stęskniona żona- Małgorzata.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek 12 kwietnia. Zaproszenia wydawane będą od godz. 12:00 do wyczerpania limitu. 

Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl


środa25 kwietnia

czwartek26 kwietnia

piątek27 kwietnia

sobota28 kwietnia

niedziela29 kwietnia

poniedziałek30 kwietnia

wtorek1 maja

środa2 maja

czwartek3 maja

piątek4 maja

sobota5 maja

niedziela6 maja

poniedziałek7 maja

wtorek8 maja

środa9 maja

czwartek10 maja

piątek11 maja

sobota12 maja

niedziela13 maja

poniedziałek14 maja

wtorek15 maja

środa16 maja

czwartek17 maja

piątek18 maja

sobota19 maja

niedziela20 maja

poniedziałek21 maja

środa23 maja

czwartek24 maja

piątek25 maja

sobota26 maja

niedziela27 maja

poniedziałek28 maja

piątek1 czerwca

sobota2 czerwca

niedziela3 czerwca

poniedziałek4 czerwca

piątek8 czerwca

sobota9 czerwca

poniedziałek11 czerwca
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2018