REKLAMA

piątek, 20.10, godz. 10:00

Galeria Wisła

Bilety: wstęp wolny

Galeria Wisła zaprasza na wystawę historycznych lalek Barbie, która rozpocznie się w sobotę, 14 października i będzie czynna do 22 października. 

O wystawie: 

Barbie jest ikoną mody od momentu zaprezentowania jej światu w 1959 roku. Od blisko sześciu dekad pozostaje muzą największych twórców ze świata mody i sztuki. Pobudza ich wyobraźnię i zachęca do dawania wyrazu swoim marzeniom. Barbie od zawsze stanowiła dla ich wyobraźni kanwę, na której urzeczywistniali swoje wizje i marzenia. Dziś nadal pozostaje w centrum popkultury, będąc zwierciadłem czasów i inspirując do interesującego dialogu. W swojej historii Barbie zawsze doskonale adaptowała się do społecznych, politycznych i kulturowych przemian i ewoluowała, przyjmując nowe trendy i postępując na przekór stereotypom. Reprezentując aktualne marzenia i ambicje – stanowi zwierciadło współczesnego świata, w którym może przeglądać się kolejne pokolenie dziewczynek. 

Barbie zawsze oferowała dziewczynkom wybór – począwszy od jej 180 profesji, przez inspirujące role, po jej niezliczone stylizacje i akcesoria. W ubiegłym roku Mattel dosłownie „zmienił” oblicze marki, wprowadzając nowe lalki – ze zróżnicowanymi sylwetkami, różnorodnymi odcieniami skóry i stylizacjami. Nowe Barbie odzwierciedlają zatem świat, jaki dziewczynki widzą wokół siebie. 

Dodatkowo 22 października w godz. 12:00-18:00 odbędzie się wydarzenie pn. "Baw się z Barbie i Hot Wheels w Galerii Wisła".


piątek24 listopada

sobota25 listopada

niedziela26 listopada

poniedziałek27 listopada

wtorek28 listopada

środa29 listopada

czwartek30 listopada

piątek1 grudnia

sobota2 grudnia

niedziela3 grudnia

poniedziałek4 grudnia

wtorek5 grudnia

środa6 grudnia

czwartek7 grudnia

piątek8 grudnia

sobota9 grudnia

niedziela10 grudnia

poniedziałek11 grudnia

wtorek12 grudnia

środa13 grudnia

czwartek14 grudnia

piątek15 grudnia

sobota16 grudnia

niedziela17 grudnia

poniedziałek18 grudnia

poniedziałek25 grudnia

wtorek26 grudnia

środa27 grudnia

niedziela31 grudnia

sobota20 stycznia
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017