Zamknij

O nas

Kino Helios w Galerii Wisła w Płocku posiada 5 klimatyzowanych sal wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness. 

W komfortowych fotelach zamontowanych w kinie Helios jednocześnie może zasiąść ponad 1000 widzów.

Dodatkowo w jednej z sal została zamontowana najnowocześniejsza na świecie technologia Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym. W repertuarze kina, poza filmami 3D, znajdą się też największe filmowe hity i polskie produkcje.

Kino Helios to poza standardowymi seansami filmowymi również: 

- specjalne, przedpremierowe pokazy filmów (z udziałem twórców),

- maratony filmowe, 

- festiwale filmowe, 

- koncerty,

- konkursy,

- seanse dla grup szkolnych i firm.Kino Helios to również idealne miejsce do przeprowadzania nietypowych akcji marketingowych. Nasza oferta skierowana jest do dużych i średnich przedsiębiorstw pragnących skutecznie i w atrakcyjny sposób dotrzeć do swoich klientów poprzez działania BTL. Ze względu na niskie koszty jest to również bardzo atrakcyjna oferta dla mniejszych, lokalnych firm pragnących przedstawić swoje produkty i usługi. 

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie:

- zakupu biletów dla pracowników po niższych cenach, zorganizowania specjalnego seansu filmowego dla Państwa pracowników bądź klientów,

- zorganizowania imprezy okolicznościowej połączonej z projekcją filmu np. z okazji Gwiazdki, Dnia Dziecka itp.,Umożliwiamy również dotarcie do Państwa klientów poprzez emisje:

- reklam na naszych ekranach przed seansami filmowymi, przeprowadzania w holu kina akcji promocyjnej (dystrybucja ulotek, folderów, próbek, itp.),

- nadruk Państwa reklamy na rewersie biletów kinowych, uczestnictwo w premierach filmowych na zasadach sponsoringu.


Zdjęcie siedziby