Zamknij

BRZEZIŃSKI MAREK - Gabinet Ginekologiczno-Położniczy i USG

Al. Stanisława Jachowicza 16 lok. 6, 09-402 Płock
725-325-115

O nas

Nazywam się Marek Brzeziński jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
Od ponad 10 lat pracuje w tej specjalności zarówno w szpitalu jak i w warunkach ambulatoryjnych. Ukończyłem Akademię Medyczną w Gdańsku w 2003 roku. Od pierwszego roku studiów byłem zaangażowany w realizację swojej pasji, jaką jest położnictwo i ginekologia, najpierw poprzez czynny udział w dyżurach, następnie poprzez staże również w klinikach zagranicznych (w Niemczech i Szwajcarii). Od 2014 roku jestem zastępcą Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Miejskim w Płocku.
Pod stałą opieką ginekologa powinna być każda kobieta, nawet jeśli nie ukończyła 16 lat. Jako specjalista w ginekologii i położnictwa prowadzę  prywatny gabinet w Płocku przy al. Stanisława Jachowicza. Pracuje również na stanowisku zastępcy ordynatora w Szpitalu miejskim w Płocku.

Ginekologia to przede wszystkim profilaktyka, więc warto badać się regularnie, by wykluczyć jakiekolwiek choroby. Dolegliwości i problemy, którymi najczęściej zajmują się ginekolodzy, to nieregularne miesiączki, stany zapalne, niepłodność, a także nowotwory narządów rodnych.

Prywatna Praktyka Lekarska
rejestracja tel. 725-325-115
09-402 Płock al. Stanisława Jachowicza 16 lok. 6
( na domofonie wybrać 6 )
http://ginekolog-brzezinski.pl
godziny przyjęć środy 16.00-18.00

Zdjęcie siedziby