Zamknij

O nas


Zajazd Mazowsze proponuje komfortowe noclegi w miejscowości Słupno leżącej przy trasie 62 prowadzącej z Płocka do Warszawy.

Nasz hotel to przede wszystkim aż 45 miejsc noclegowych w tym także dwa apartamenty o podwyższonym standardzie.


W każdym z naszych elegancko, a przede wszystkim przytulnie urządzonych pokoi na gości czekają komfortowe łóżka, a także wliczone w cenę śniadanie.
 
Dodatkowo, wszyscy mają możliwość skorzystania z nowocześnie wyposażonej siłowni, a także sauny idealnie nadającej się do relaksu po ciężkim dniu.

Wśród wielu płockich hoteli to właśnie nasz wyróżnia się połączeniem elegancji i nowoczesności. Prócz noclegów na terenie obiektu znajduje się także sala konferencyjna idealnie nadająca się na organizację najróżniejszych zjazdów, szkoleń czy spotkań biznesowych.
 
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym, a nasza restauracja oferuje catering obejmujący różne formy poczęstunku dla zaproszonych gości.
 
Hotel Zajazd Mazowsze to również miejsce coraz częściej wybierane przez Pary Młode. To tutaj czeka sala weselna gwarantująca niezapomnianą atmosferę zarówno mniejszych  jak i większych przyjęć. Nasz catering proponuje ciekawe menu weselne i dodatki w postaci choćby pieczonego prosiaka czy choćby czekoladowej fontanny.
 

Zdjęcie siedziby

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone