Zamknij

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne - Hotel Herman

ul. Sienkiewicz 30, 09-400 Płock
24 367 00 00, 502 605 867

O nas

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN**** to nowy, luksusowy obiekt w stylu butikowym zlokalizowany w zabytkowej kamienicy w samym centrum Płocka.

To  idealne  miejsce  na  wyjazdy  biznesowe  dla  osób  ceniących  komfort i wysoką jakość obsługi. Do dyspozycji gości oddanych zostało 20 pokoi hotelowych na łącznie 43 miejsca noclegowe, wyposażonych w standardzie 4 gwiazdek. Wnętrza zostały urządzone w stylu butikowym, który dodatkowo podkreśla niepowtarzalny charakter zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy, w której się mieści. 

Hotel Herman dysponuje okazałym zazielenionym dziedzińcem i parkingiem.

Obiekt dysponuje profesjonalnym zapleczem szkoleniowo-konferencyjnym. Na potrzeby konferencyjno-bankietowe są do dyspozycji trzy sale:

Sala Tumska

Sala Kominkowa

Sala Mazowiecka
 jedna dzielona na trzy mniejsze. Daje to możliwość organizacji konferencji i szkoleń dla grup o różnej wielkości, łącznie do 370 osób. 

Restauracja Książęca  

Powstała dla potrzeb gości oraz mieszkańców Płocka i okolic stylowa restauracja á la carte - Restauracja Książęca, która mieści się w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym HOTEL HERMAN. Otwarta jest codziennie w godzinach 12.00-23.00. 

W pięknych wnętrzach Restauracji Książęcej można spróbować autorskich dań przygotowanych przez Szefa Kuchni, Tomasza Wereszczyńskiego. Tworzona z pasją karta menu zadowoli świadomych i wymagających Klientów, a wyrafinowane smaki zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Całość tworzy kameralną, niepowtarzalną atmosferę, dzięki której Restauracja Książęca jest swoistą enklawą dla wybitnych koneserów sztuki kulinarnej.


Zdjęcie siedziby