Zamknij

LUDOMIR LEWANDOWSKI - Usługi Zegarmistrzowskie

ul. Nowy Rynek 1 paw. 16 (Antypodkowa), 09-400 Płock
602682246

O nas

Założycielem Firmy “Usługi Zegarmistrzowskie Handel Art. Przemysłowymi” jest Ludomir Lewandowski urodzony 1 sierpnia 1960 roku w Płocku. Tuz po złożeniu egzaminu czeladniczego w 1981 roku otworzył własna działalność usługową w Płocku przy ulicy Nowy Rynek 1 paw. 16, gdzie do tej pory mieści się firma. W niedługim czasie podniósł kwalifikacje do tytułu mistrza zegarmistrzostwa. W swojej pracowni wykształcił wielu uczniów przygotowując ich tym samym do pracy w tym niezwykle ciekawym i niepowtarzalnym zawodzie. Od 2011 roku działa sklep internetowy WWW.e-zegareczek.pl. Sklep powstał z myślą o Kliencie zapracowanym i niemającym czasu na zakupy.

OFERTA

W  naszym sklepie oferujemy duży zakres produktów i usług. W ofercie firmy znajdą Państwo zegarki takich marek  jak: 

Adriatica, Alfex, Atlantic, Aviator, Bisset, Buran,Casio, Certina, Citizen, Delbana, Diesel, Doxa, Esprit, Flik Flak, Fossil, Fuji,  Gino Rossi, Grovana, Junghans, JVD, Lacerta, Lorus, Morgan, Orient, Pierre Ricaud,Poljot, Q&Q, Roamer, Rofina, Romanson, Seiko, Swatch, Swatch bizuteria,Szturmańskie, Timemaster, Timex, Tissot, Vostok, Zeno.

Posiadamy budziki, barometry, stacje pogody, zegary ścienne , kominkowe i stojące takich firm jak: 

Adler, JVD, Seiko.

Ponadto zajmujemy się naprawą, czyszczeniem i konserwacją zegarów stojących, wiszących, a także zegarków naręcznych mechanicznych jak i kwarcowych. Posiadamy bardzo duży wybór pasków do zegarków firm: 

Hirsch, Morelato, Horido, Casio, Timex,Swatch.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu


Zdjęcie siedziby

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone