REKLAMA

DECATHLON PŁOCK - Artykuły Sportowe

Trasa Ks. Jerzego Popiełuszki 6, 09-410 Płock

O nas

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

sobota: 9:00 - 21:00

niedziela: 9.00 - 20.00

Odwiedź też nas na fanpage'u:

https://www.facebook.com/#!/decathlonplock

CO NAS WYRÓŻNIA?

Komfort sportowych zakupów

W Decathlon dokładamy wszelkich możliwych starań by czas spędzony w naszym sklepie był dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Dlatego też nieustannie kontrolujemy jego bezpieczeństwo i dbamy o wysoki poziom naszej obsługi. Chcemy byś zasmakował u nas prawdziwej radości płynącej z uprawiania sportu, dlatego na powierzchni od 1 800 do 10 000 m oddajemy do Twojej dyspozycji prawie 30 000 modeli artykułów.

Kompetentna obsługa z pasją

Wiemy, jak pomocna w zakupach jest odpowiednia obsługa. Dlatego u nas zatrudniamy szerokie grono prawdziwych pasjonatów, czynnie uprawiających sport. Nasze sportowe zamiłowania chętnie dzielimy z naszymi klientami, którym zawsze służymy fachową poradą. Największą wiedzę czerpie się przecież z doświadczenia!

Najlepsze produkty w najlepszych cenach

Decathlon to ponad 70 dyscyplin sportowych w jednym miejscu. Tak szeroka oferta pozwala każdemu z naszych klientów znaleźć produkt odpowiadający jego potrzebom. Jak nikt inny dobrze wiemy, że aby pokochać sport, wystarczy czasami podstawowe wyposażenie. Dlatego w ramach każdej dyscypliny sportowej proponujemy Ci posiadający podstawowe walory techniczne w najlepszej cenie.

Zadowolony klient przede wszystkim

W Decathlon cenimy sobie Twoje zadowolenie. Chcemy, by nasze sklepy cieszyły się zaufaniem i były ulubionym miejscem Twoich sportowych zakupów. Umożliwiając Ci zwrot lub wymianę nieużywanego produktu w terminie do 30 dni od daty zakupu, pozostawiamy Ci czas do namysłu. Twoja udane zakupy są przecież naszym priorytetem.

Dzielimy się tym, co najlepsze

Cenimy sobie spędzony z Tobą czas. Dlatego tak często, Decathlon zamienia się w miejsce zawodów, turniejów i konkursów sportowych. To dla nas nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu w niepowtarzalnej atmosferze, ale przede wszystkim sposobność do sprawdzenia swoich sił w nieznanych dotąd dyscyplinach sportowych. Chcemy towarzyszyć Ci na starcie każdej Twojej sportowej przygody.


Zdjęcie siedziby

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone | 2017