Zamknij

O nas

Zapraszamy do Parku Linowego Kraina Wrażeń znajdującego się w Płocku przy ulicy Mazowieckiej, na terenie pięknego lasu na osiedlu Borowiczki!

W Krainie Wrażeń nie jest ważne czy masz lat 3 czy 99 bo każdy znajdzie coś dla siebie. Zabawa w naszym Parku to niezapomniane wrażenia, adrenalina i wysiłek na świeżym powietrzu. Jest to rekreacja zarówno dla dzieci, młodzieży jak również dla osób dorosłych.

Nasz Park linowy to cztery trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, w tym jedna dla najmłodszych od lat 3 (bez asekuracji). Na pozostałe trasy mogą wchodzić dzieci od lat 6, za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna a młodsze pociechy jedynie w towarzystwie instruktora, rodzica lub opiekuna. Minimalny wymagany wzrost to ok. 110-120 cm.

Na amatorów mocnych wrażeń czeka kilkadziesiąt przeszkód, dwulinowe mosty, platformy, drabiny, siatki, kolejki tyrolskie oraz ścianka wspinaczkowa. Trudność poszczególnych tras jest zróżnicowany, stopniowany od bardzo łatwego, aż do tras trudnych, dlatego każdy znajdzie coś na miarę swoich sił i możliwości.

Nad bezpieczeństwem naszych gości czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy zawsze chętnie służą pomocą i radą. Przed wyruszeniem na trasę każdy gość Parku linowego przechodzi krótki instruktaż oraz weryfikuje swoje umiejętności na kilku przeszkodach trasy szkoleniowej.

Park Linowy Kraina Wrażeń w Płocku dzięki położeniu wśród naturalnych lasów zapewnia niepowtarzalną atmosferę oraz wspaniałe przeżycia dla amatorów przygód i wspinaczek.

Nasz Park jest do Waszej dyspozycji od końca kwietnia do końca października. Dla grup od 4 osób możemy otworzyć Park na życzenie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Grupy powyżej 10 osób prosimy o wcześniejszą rezerwację. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (opady deszczu) nie pracujemy =)

Ponadto w Parku znajduje się zadaszona wiata, gdzie można zorganizować np. urodziny, imieniny czy inne imprezy okolicznościowe.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej www.plockiparklinowy.pl

Przyjdź, zobacz i aktywnie spędź swój czas na świeżym powietrzu w Parku Linowym!


Zdjęcie siedziby

© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone